MIN-kood ehk mängija isiklik number koondab Eestis tennisega seotud inimesed ühtsesse registrisse, mille abil saab ETL planeerida tegevusi ala arendamiseks. MIN-koodi omanik saab ligipääsu ETLi poolt pakutavatele e-teenustele ja boonustele.

Mida tugevam on alaliit, seda paremini on organiseeritud kõik tennisega seonduv: alates baasidest ehk väljakutest ja lõpetades treenerite ja mängijatega. MIN-koodi litsentsimaksu laekumine annabki vahendid alaliidu tegevuse professionaalseks ja jõuliseks korraldamiseks. Tasudes MIN-koodi eest annab iga tennisega seotud isik ala arendamiseks oma panuse.

Mis kasu on MIN-koodist?

Eelkõige on MIN-kood vajalik ligipääsuks erinevatele e-teenustele. Näiteks elektrooniline võistlustele registreerimine on võimalik üksnes kehtiva isikliku numbri olemasolul. Allpool on esitatud loend annab koodiomaniku eelistest parema ülevaate.

  1. Võistlustele registreerimine (noored, mehed, naised, veteranid ja harrastajad)
  2. Koolitustele registreerimine ja ligipääs koolitusmaterjalidele (kohtunikud, treenerid, mängijad)
  3. Võistlustulemuste live-s jälgimine
  4. Elektrooniline uudiskiri, mis annab infot ja sisaldab boonuspakkumisi
  5. Pakkumised ETLi partneritelt

 

Aastamaks sõltub MIN-koodi omaniku vanusest. Täiskasvanute ja kuni 65-aastaste seenioride litsentsimaksu suuruseks on 20 eurot. Soodustasu kehtib noortele ja 65+ seenioridele, kelle jaoks on see 10 eurot.

MIN-koodi registreerimisvormi leiad SIIT.


Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad