Treenerid (1 / 15)   Järgmised »

Rene Busch

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt rene@ramtennis.ee
Suunitlus
Klubi(d) TC 2000

Aleksander Jürgens

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt aleksander.jyrgens@tallink.ee
Suunitlus
Klubi(d) Tallink City Spordiklubi

Tiit Kivistik

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt tiit@kivistik.net
Suunitlus
Klubi(d) Tenniseklubi Alta-T

Andres Kuhi

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt andres@usta.ee
Suunitlus
Klubi(d) US Tenniseakadeemia

Harri Neppi

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt hneppi@hotmail.com
Suunitlus
Klubi(d) Audentese Spordiklubi

Aita Põldma

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt spordimaailm@hotmail.com
Suunitlus
Klubi(d) Evald Kree Spordimaailm

Ain Suurthal

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt tel. 5109655, ain@tennis.ee
Suunitlus
Klubi(d) Evald Kree Spordimaailm

Märten Tamla

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt marten.tamla@tallink.ee
Suunitlus
Klubi(d) Tallink City Spordiklubi

Ott Ahonen

EOK kategooria 6. kategooria
Kontakt tel. 56494381, ott@viljanditennis.ee
Suunitlus
Klubi(d) Tenniseklubi Fellin

Oleg Belehhov

EOK kategooria 6. kategooria
Kontakt sport.topspin@gmail.com
Suunitlus
Klubi(d) Tenniseklubi Topspin
  (1 / 15)   Järgmised »

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad