Fed Cupil kõige aktiivsemalt kaasaelanud klubi sai auhinnaks JURA kohvimasina

26.02.2020

Eesti Tennise Liit IMG-2334kuulutas Fed Cupi eel klubidele võistluse, kus aktiivse kaasaelamise eest oli autasuks JURA kohvimasin ENA8. Teisi tenniseklubisid edestas nii publikuarvult kui aktiivsuselt Fredi Vöörmani Tenniseakadeemia.

“Käisime igal päeval seltskondlikult tennist vaatamas ja saime fantastilise elamuse,” ütles Triin Tomson auhinna kättesaamisel. “See, kuidas tribüünid kaasa elasid, oli võimas. Kui mäng läks allamäge, siis oli tunda, kuidas rahvas mängijat uuesti tõusuteele aitas,” kiitis ta veebruari alguses toimunud turniiri.

Kollektiivselt tennise vaatamine polnud FVTA klubile esmakordne, kuid Tomson tunnistas, et kohvimasin oli seltskonna kokkuajamisel suureks motivaatoriks. Kokku osteti Piletilevist eelmüügist soodushinnaga pileteid 220, neist ligi kolmandik soetati FVTA sooduskoodiga. “Tenniseliidu poolt oli ju kõik tehtud selleks, et klubisid innustada. Ahvatleda huvilisi poole hinnaga pileteid ostma üritusele, kuhu niikuinii plaanisid minna, pole väga keeruline,” oli Tomson üllatunud, et sellist võimalust teised klubid nii agaralt ei kasutanud. Võistluspäevadel pidi seltskonnast pilte postitama, milles jällegi FVTA kõige agaram oli.

Auhinnaks pani tenniseliit koostöös Rickman Trade ASiga välja kohvimasina JURA ENA 8, mille puhul on tegemist uuema põlvkonna lihtsa ja moodsa kohvimasinaga. ENA 8 võtab vähe ruumi ja sobib kasutuseks kodus ja väiksemas kontoris. Sarnase kohvimasina said endale auhindadeks ka mullused Eesti meistrid Katriin Saar ja Vladimir Ivanov.

Täisautomaatne espressomasin võimaldab nautida palju enamat kui vaid täiuslikku kohvi. Kompaktne ühepuutemasin pakub laia valikut erinevaid kohvijooke, mis rahuldab ka nõudlikuma maitsega kohvisõbra vajadused. Nii on võimalik valmistada jooke alates latte macchiato‘st, cappuccino‘st, kohvist ja espressost kuuma veeni välja. Kusjuures kõike seda vaid ühe nupuvajutusega. Tänu energiasäästurežiimile on kohvimasin lisaks ka äärmiselt energiatõhus.

Masina üle rõõmustab Tomson väga, sest FVTA Rocca Al Mare kontoris praegu kohvivalmistamise võimalus puudus, aga vajadus on olemas. “Olen selline keskmine kohvisõber, joon kaks-kolm tassi päevas, lemmikuks on cappuccino,” sõnas ta. Suurema osa ajast veedab Tomson kontoris üksinda, treenereid on Rocca Al Mare keskuses kaheksa. “Nüüd on vast põhjust treeneritel sagedamini kontorist läbi tulla,” leiab ta kingitusest veel positiivset.

 

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad