Eesti kohtub kolmapäeval Kreekaga. Sakkari Fed Cupil ei osale

03.02.2020

5.-8. veebruarini EESTI23toimub Tallink Tennisekeskuses Fed Cup Euro-Aafrika tsooni I grupi turniir. Avapäeval on Eesti vastamisi Kreeka naiskonnaga, kes saabus Tallinnasse ilma esireketi Maria Sakkarita (WTA 23).

Kolmapäeval on võistluspäeva algus kell 16. Esimeses mängus on vastamisi teised reketid, seejärel esireketid. Pärast üksikmänge peetakse paarismäng. Kes kellega kohtub, pole veel teada, sest kaptenid annavad mängijate koosseisu üles enne mänge. Eesti koondises on Anett Kontaveit, Elena Malõgina, Katriin Saar, Valeria Gorlatš ja Saara Orav.

Kreeka koondise esinumbriks pärast Maria Sakkari loobumist on Despina Papamichail (WTA 265). Veel on koondises Valentini Grammatikopoulou (WTA 303), kõigest 14aastane Michaela Laki ja 15aastane Dimitra Pavlou.

Meiega samas alagrupis on väga ühtlase koondisega Itaalia, kus kaks paremat Jasmine Paolini (WTA 94) ja Camila Giorgi (WTA 99) kuuluvad esisajasse ja ülejäänud teise sajasse – Giulia Laura Gatto Monticone (WTA 151), Martina Trevisan (WTA 154) ja Elisabetta Cocciaretto (WTA 176). Kolmapäeval on nende vastaseks Austria, eesotsas Barbra Haasiga (WTA 143).

Teises alagrupis kohtuvad kolmapäeval Horvaatia ja Bulgaaria. Suurfavoriidil Ukrainal on vaba päev.

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad