Viimsis algas rahvusvaheline noorte tenniseturniir

31.01.2020

Sellel nädalavahetusel A_U2toimub Karulaugu spordikeskuses rahvusvaheline võistkondlik tenniseturniir Winter Cups by Head. Võistluspäevad algavad kell 9 hommikul.

Tennis Europe Winter Cups on traditsioonidega turniir, mis esmakordselt leidis aset 1977. aastal. Võistlused toimuvad kuni 12-, kuni 14- ja kuni 16aastastele.

Esimene voor mängitakse alagruppides – neli alagruppi, igas seitse või kaheksa võistkonda. Eesti võõrustab kuni 12aastaste turniiri.

Eesti poiste koondisesse kuuluvad Luukas Raudkivi, Edvin Averjanov ja Kristofer Karis (kapten Taavi Treier). Nendele pakuvad konkurentsi Itaalia, Moldova, Portugali, Prantsusmaa, Slovakkia, Taani ja Ukraina noortennisistid.

Tüdrukute koondises mängivad Kätriin Reinvald, Marie Johanna Lapimaa ja Miriam Ränkel (kapten Märt Kivirähk). Nende vastasteks on Bulgaaria, Leedu, Läti, Soome, Šveits ja Venemaa.

Formaadiks on kaks üksikmängu ja üks paarismäng. Alagruppide kaks paremat pääsevad finaalturniirile.

Sarnane turniir toimus Karulaugu Spordikeskuses ka möödunud aastal ja siis võitsid Rumeenia poisid ja Venemaa tüdrukud. Eesti poisid tulid viiendale ja tüdrukud kuuendale kohale.

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad