Australian Openi põhiturniirile pääsust lahutab Kanepit veel üks võit

28.11.2019

Kaia Kanepi (WTA 105) on kaia-kanepi-tennis-88098317Milovices World Tennis Touri 15 000 dollari auhinnafondiga turniiril edenenud veerandfinaali.

Tänaseks vastaseks oli 22aastane tšehhitar Miriam Kolodziejova (WTA 1104), kes pääses turniirile korraldajate kutsega. Tšehhitar alustas kodupubliku ees hästi ja pääses 2/0 juhtima, aga need geimivõidud jäid talle ka esimeses setis ainsateks ja Kanepi võitis 6/2.

Hoogu sattunud Kanepi võitis kümme geimi järjest ja läks teises setis kiirelt 4/0 ette. Siis aga mäng tasakaalustus. Seitsmendas geimis oli Kanepil vastase servil ja kaheksandas oma servil kasutada ka matšpallid, aga ta ei suutnud neid realiseerida. Tšehhitar kasutas tekkinud momentumi, murdis Kanepi servi kahel korral ja viigistas seisu. Õnneks suutis Kanepi ennast kokku võtta ja võitis teise seti 7/5, lõpetades kohtumise kahe serviässaga.

Veerandfinaalis tuleb vastamisi minna 18aastase rootslanna Caijsa Hennemanniga (WTA 917), kes pääses turniirile juuniori edetabelikohaga (ITF Jun 43). Hennemann alistas avaringis 18aastase poolatari Stefania Rogozinska Dziki (WTA 791) ja teises ringis 19aastase sakslanna Kathleen Kanevi (WTA 1035). Kui Kanepi rootslanna alistab, siis kerkib ta WTA edetabelis piisavalt, et vältida Australian Openi kvalifikatsiooniturniiri.

 Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad