Pärnus algavad täna põhitabeli mängud

05.11.2019

Sel nädalal toimub WS16aPärnu tennisehallis 15 000 dollari auhinnafondiga Paf Open turniir naistele, kus Eesti tennisetipud saavad ennast proovile panna rahvusvahelises seltskonnas.

Võistluspäev algab kell 10 kvalifikatsiooni finaalidega. Ainsa eestlannana sai kvalifikatsiooni esimeses ringis võidu Liisa Varul (pildil), kes põhitabelisse pääsu eest kohtub päeva teises mängus (mitte enne kl 11) 17aastase valgevenelanna Tatsiana Sasnouskayaga.

Põhitabelisse pääsesid edetabelikohaga Elena Malõgina (WTA 728) ja Katriin Saar (WTA 1113), korraldajate kutsega lisandusid Helena Narmont, Lissi Kubre, Maileen Nuudi ja Saara Orav.

Nuudil ja Oraval loosiga ei vedanud. Pärastlõunal (mitte enne kl 12:30) kohtub Nuudi teise asetusega 20aastane hollandlanna Suzan Lamensiga (WTA 532), kes näppas Malõginalt turniirivõidu Merko Openil. Pärast seda on Orav vastamisi esimese asetusega 23aastase venelanna Anastasia Pribylovaga (WTA 501). Päeva viimases kohtumises on Pärnu tüdruk Lissi Kubre vastaseks 19aastane Iisraeli neiu Nicole Nadel (WTA 955), kes möödunud nädalal Stockholmis teises ringis kaotas Malõginale 3/6, 0/6.

Täna on Eesti tüdrukud võistlustules ka paarismängus. Anet Angelika Koskel / Polina Ramenskaja kohtuvad Venemaa paariga Ekaterina Reyngold / Anastasia Veselova, Viktoria Kleer Kliimand / Liisa Varul samuti venelannade Alisa Axyanova / Vilena Petrovaga. Teine teisel pool võrku on Elena Malõgina (paariliseks venelanna Polina Bakhmutkina) ja Sofiya Chekhlystova (paariliseks venelanna Elizaveta Kuznetsova).

Homme alustavad üksikmängudega Elena Malõgina, Katriin Saar ja Helena Narmont ning paarismängudega Narmont / Kubre, Saar / Orav ja Desire Pärn / Diandra Suitso. Kolmapäevast näeb eestlannade mängudest ülekandeid Delfi TV vahendusel.

 

Möödunud nädalal Paf Open meeste turniiril jõudis Vladimir Ivanov nii üksik- kui paarismängus finaali. Väga hea tulemuse tegi ka Daniil Glinka, kes üksikmängus veerandfinaalis napi kaotuse sai. Lootust on, et naistel läheb sama hästi või paremini. Möödunud nädalal Stockholmis jõudis Elena Malõgina samaväärsel turniiril finaali, nädal varem Oslos Katriin Saar veerandfinaali. Suvel Pärnus toimunud Merko Openil oli üksikmängus Malõgina samuti finaalis ja Lissi Kubre poolfinaalis. Tulge omadele kaasa elama!

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad