Paf Open Pärnu tennisehallis jätkub naiste turniiriga

04.11.2019

paf-naised--tennis-ee

Sel nädalal toimub Pärnu tennisehallis 15 000 dollari auhinnafondiga Paf Open turniir naistele. Eestlasi on võistlemas koguni 16.

Möödunud nädalal Paf Open meeste turniiril jõudis Vladimir Ivanov nii üksik- kui paarismängus finaali. Väga hea tulemuse tegi ka Daniil Glinka, kes üksikmängus veerandfinaalis napi kaotuse sai.

Tulge vaatama, kas naistel läheb paremini. Möödunud nädalal Stockholmis jõudis Elena Malõgina (WTA 728) samaväärsel turniiril finaali, nädal varem Oslos Katriin Saar (WTA 1113) veerandfinaali. Suvel Pärnus toimunud Merko Openil oli üksikmängus Malõgina samuti finaalis ja Lissi Kubre poolfinaalis.

Turniiri kõrgeima asetusega on venelanna Anastasia Pribylova (WTA 501). Teise asetusega on

hollandlanna Suzan Lamens (WTA 532), kes näppas Malõginalt turniirivõidu Merko Openil, ja kolmanda asetusega Anastasia Kulikova (WTA 595), kes pühapäeval Stockholmis finaalis Maõgina alistas.

Täna alustatakse kvalifikatsiooniturniiriga, kus eestlannadest on mängimas Sofiya Chekhlystova, Polina Ramenskaja, Valeria Gorlatš, Liisa Varul, Anet Angelika Koskel, Viktoria Kleer Kliimand,

Desire Pärn, Diandra Suitso, Lauren Elisabeth Lind ja Andrea Roots. Nendest paljude jaoks on see esimene ITF turniir täiskasvanute konkurentsis ja homseks selgub, kes neist põhiturniirile jõuavad.

Põhitabelisse pääsesid edetabelikohaga Elena Malõgina ja Katriin Saar, korraldajate kutsega lisandusid Lissi Kubre, Helena Narmont, Maileen Nuudi ja Saara Orav.

Kolmapäevast näeb eestlannade mängudest ülekandeid Delfi TV vahendusel.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad