Noorte GP turniirid võitsid Vahtras, Moosar ja Kedun

04.11.2019

Nädalavahetusel vahtrastoimusid noorte GP turniirid kuni 14aastastele ja kuni 18aastastele.

Tondiraba tennisekeskuses toimus kuni 18aastaste noormeeste 2×16 GP turniir. Võitjaks krooniti Ronan Vahtras, kes finaalis alistas 6/3, 6/1 Alex-Andre. Poolfinaalides võitis Ojassalu 7/6(4), 6/4 Oskar Irdoja ja Vahtras 6/4, 6/4 Kevin Suvi. Lohutusturniir võitis Markus Mölder. Teises tugevusgrupis võitis Oskar Erik Hakonen, teise koha sai David Mikelaishvili ning kolmandad kohad Hendrik Katmuk ja Richard Martell Eek.

Tallink Tennisekeskuses peeti 3×16 turniir kuni 14aastastele poistele. Võitjaks krooniti Romet Moosar, kes finaalis alistas Lukas Kristiansoni. Poolfinaali jõudsid Henry Ink ja Robert Raag, lohutusturniiri võitis Edwin Averjanov. Teises tugevusgrupis võitis Hugo Roberto Loit, teise koha sai Samuel Olmaru ning kolmandad kohad Patrik Rainer Kaljula ja Kaspar Jaaska. Kolmandas tugevusgrupis tuli võitjaks Anders Erik Bergström, finaali jõudis Sten-Markus Ehavald ning poolfinaali Rasmus Sool ja Maximilian Kolk.

Samaealised tüdrukud võistlesid Tartus Veeriku Spordikeskuses. Tugevamas grupis võitis tasavägises finaalis Nikol Kedun Victoria Maria Mändmad, poolfinaali jõudsid Anna Maria Tottrup ja Emma Namnieks, lohutusturniiri võitis Nora Parik. Teises tugevusgrupis võitis Mairie Johanna Lapimaa, teise koha sai Ketlin Mutso ning kolmandad kohad Dana Halla ja Miriam Ränkel. Kolmandas tugevusgrupis võitis Laura Rahnel, teiseks jäi Viktoria Tiidemaa ning kolmandaks Katharina Heusgen ja Katarina Tamm.