Noorte GP turniiri võitsid Tamtik ja Esken

21.10.2019

Nädalavahetusel toimusid 73375479_2635339849842488_7000310201534382080_nnoorte GP 3×16 turniirid kuni 14aastastele.

Tondi tennisekeskuses peeti poiste turniir. Esimeses tugevusgrupis võitis ülekaalukalt Petrik Tamtik, teise koha sai Robert Raag ning kolmandad kohad Indrek Herman Raudkivi ja Adrian Koroljov. Lohutusturniiri võitis Andree Karel Kalle.

Teises tugevusgrupis olid mängud palju tasavägisemad. Lõpuks sai võidu Markus Valtson, teiseks jäi Klim Paškov ning kolmandale kohale Kristofer Karis ja Hugo Roberto Loit. Kolmandas tugevusgrupis võitis Patrik Rainer Kaljula, teise koha teenis Robert Lehiste ning kolmandad kohad Markkus Niidas ja Sten-Markus Ehavald.

Samaealised tüdrukud võistlesid Tallink Tennisekeskuses. Esimeses tugevusgrupis võidutses Katarina Brit Esken (pildil paremal), kes finaalis alistas kindlalt Sandra Tolli. Poolfinaali jõudsid Marie Johanna Lapimaa ja Nora Parik, lohutusturniiri võitis Epp Raidvee.

Teises tugevusgrupis võitis Loore Kull, teise koha sai Dana Halla ning kolmandad kohad Paula Puhtla ja Hanka Mühlberg.