Noorte GP turniirid võitsid Ramenskaja, Suvi, Heinonen ja Mandelkorn

07.10.2019

Nädalavahetusel toimunud ENM145GP turniiridel kuni 18aastastele võidutsesid Polina Ramenskaja ja Kevin Suvi ning kuni 12aastaste seas Iida Heinonen ja Samuel Mandelkorn.

Tondiraba tennisehallis peeti vanema vanuserühma neidude turniir, mille võitis Polina Ramenskaja, kes finaalis alistas Annette Klettenbergi 7/6(1), 6/1. Poolfinaalides võitis Ramenskaja 5/7, 6/2, 6/3 Gerda Reinaru ja Klettenberg 6/4, 6/1 Andrea Rootsu. Lohutusturniiri võitis Diandra Suitso. Teises tugevusgrupis teenis esikoha Lisette Aljas, teiseks jäi Meribel Järna ning kolmandaks Nora Parik ja Taire Teniste.

Tallink Tennisekeskuses toimunud turniirt noormeeste vanemale rühmale võitis Kevin Suvi, kes finaalis sai 7/6(8), 6/3 jagu Oskar Irdojast. Irdoja võitis poolfinaalis 6/2, 6/4 Ronan Vahtrast ja Suvi 6/3, 6/2 Marcus Kevi Rõuki. Lohutusturniiri võitis Jakob Eduard Laul. Teises tugevusgrupis sai võidu Mathias Tempel, teise koha teenis Romet Moosar ning kolmandad kohad Daniel-Bhekiwe Rabeko ja Oleg Molotkov.

Laagri tennisekeskuses peeti kuni 12aastaste tüdrukute turniir. Võitis Iida Heinonen, kes finaalis alistas Marie Johanna Lapimaa 6/3, 6/1. Poolfinaalides võitis Heinonen Miriam Ränkelit ja Lapimaa Sandra Tollit. Lohutusturniiri võitis Hanka Mühlberg. Teise tugevusgrupi võitis Sofia Kachura, teise koha teenis Miia Mihailov ning kolmandad kohad Roberta Rohumägi ja Darja Temnikova.

Kuni 12aastaste poiste turniir toimus Tondiraba tennisehallis. Seal võidutses Samuel Mandelkorn, kes finaalis alistas Patrik Rainer Kaljula. Poolfinaali jõudsid Luukas Raudkivi ja Kaspar Lusti, lohutusturniiri võitis Oliver Parik. Teises tugevusgrupis võitis Nikita Smirnov, teise koha sai Anders Bergström ning kolmandad kohad Ralf Filip Kivari ja Karl Oskar Laan.

 

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad