Ivanov jätkab Hiinas võidulainel

02.10.2019

Vladimir Ivanov (ATP 919) KV120on võidulainel ka sel nädalal Nanchangis 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF turniiril.

Ivanovi avaringis vastaseks oli ta paarismängupartner Yan Sabanin (ATP 1030). Varem olid 32aastane Ivanov ja kolm aastat noorem Sabanin kohtunud neljal korral ja kõik on võitnud Ivanov, aga need kohtumised jäid viie aasta taha. Värskem võrdlus on eelmisest nädalast. Ivanov kaotas poolfinaalis jaapanlasele Makoto Ochile (ATP 522) 6/3, 4/6, 3/6 ja Sabanin sai jaapanlaselt kaotuse finaalis samuti kolmesetilises lahingus 4/6, 7/6, 3/6.

Ka täna võitis Ivanov. Ivanov ei saanud alguses üldse mängu käima ja leidis ennast 0/5 kaotusseisust. Nii läkski esimene sett 6/1 Sabaninilie. Teises setis rebis aga eestlane 3/0 ette ja kui kuuendas geimis veelkord vastase murdis, võitis omakorda seti 6/1.

Otsustav sett aga erines eelmistest. Seisuni 3/3 hoidsid mõlemad kindlalt oma pallingut, kuid siis õnnestus Ivanovil vastane murda. Paraku kaotas ta järgmise geimi. Otsustava murde tegi Ivanov üheteistkümnendas geimis ja võitis lõpuks 7/5.

Kohtumine kestis kaks tundi ja 38 minutit. Ivanov sai kirja neli ässa ja viis topeltviga, Sabanin lõi 12 serviässa ja tegi seitse topeltviga. Murdepallide realiseerimises oli eestlane parem, kui kasutas kaheksast võimalusest neli, Sabanin kümnest kolm.

Järgmiseks vastaseks on 23aastane jaapanlane Kousuke Ogura (ATP 1223), kes pääses põhitabelisse kvalifikatsioonist. Ivanov on temaga juba korra samal turniiril kohtunud ja võitnud 6/3, 6/1, aga see juhtus paarismängus, Ivanovi paariliseks oli Sabanin ja Ogural hiinlane Chukang Wang. Järgmise paarismängukohtumise peavad Ivanov / Sabanin homme, nende vastaseks on Lie-Wie Tan (TPE) / Haitong Xia (CHN).Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad