Tänavused noorte meistrid selgunud, edukaimad olid Varul ja Murrand

14.08.2019

Kadrioru Tennisekeskuses WS16asaid läbi Eesti Noorte Meistrivõistlused. Liisa Varul võitis üksikmängu meistritiitli nii 16- kui 18aastaste konkurentsis, kokku teenis neiu neli kuld- ja ühe pronksmedali. Poistest oli edukaim Marten Murrand, kes võitis viis kulda ja ühe pronksi.

Kuni 18aastaste vanuserühmas tegid puhta töö MK Tenniseklubi kasvandikud Marten Murrand ja Liisa Varul. Noormeeste finaalis sai Murrand seisul 3/2 vigastusega vaevelnud Alexander Georg Mändma käest, poolfinaali jõudsid Ronan Vahtras ja Kevin Suvi.

Paarismängus võitis Murrand kulla koos Oskar Irdojaga, hõbemedalid teenisid Alex-Andre Ojassalu / Vahtras ning pronksmedalid Suvi /Martin Petuhov ja Mändma / Marcus Kevin Rõuk.

Kolmanda kuldmedali sai Murrand koos Varuliga segapaarismängus, kui finaalis alistasid Rõuk / Anet Angelika Koskeli 6/3, 3/6, 10/6. Kolmandad kohad said Vahtras / Elisabeth Iila ja Ojassalu / Aurelia Riga.

Neidude üksikmängus alistas Varul finaalis 4/6, 6/2, 6/2 Polina Ramenskaja ja poolfinaalis 6/2, 6/2 Koskeli. Finaali ukse taha jäi napilt Riga, kes kaotas Ramenskajale 4/6, 7/6(14), 3/6. Paarismängus võitis Varul koos Viktoria Kleer Kliimandiga, hõbemedalid said Iila / Ramenskaja ning pronksmedalid Koskel / Helena Narmont ja Mariela Pluutus / Gerda Reinaru

 

Kuni 16aastaste tüdrukute meistritiitli võitis samuti Varul, kes alistas 6/2, 2/6, 6/0 Andrea Rootsu. Pronksmedalid said kaela Elisabeth Iila ja Gerda Reinaru.

Roots võitis lohutuseks kulla paarismängus, kui koos Brit Martiniga alistati pingelises finaalis Elisabeth Iila / Aurelia Riga 4/6, 6/3, 11/9. Poolfinaali jõudsid Mariela Pluutus / Desire Pärn ja Reinaru / Varul.

Kuni 16aastaste poiste finaal kujunes samuti kolmesetiliseks, Andreas Sillaste alistas Andre Toomväli 6/3, 4/6, 6/4. Poolfinalistid olid Murrand ja Enrico Nurme.

Paarismäng Andre-Remi Jakobi / Murrandi ja Alex-Andre Ojassalu / Sillaste vahel oli aga finaalidest kõige tasavägisem, seisuga 6/3, 5/7, 11/9  krooniti meistriteks Jakobi / Murrand.

Segapaarismängus võitsid kuldmedalid Murrand / Koskel, hõbedased Ojassalu / Riga ning pronksised Jakobi / Iila ja Indrek Soome / Pluutus.

 

Kuni 14aastaste tüdrukute konkurentsis alistas Brit Martin pingelises finaalis 6/3, 4/6, 7/5 Andrea Rootsu. Poolfinalistid olid Alissia Aleksandra Kivi ja Emma Namnieks.

Martin / Roots teenisid paarismängus ka selle vanuserühma kuldmedalid, Namnieks / Vladislava Zautina said hõbedased ning Kivi / Anna Maria Tottrup ja Grete Gull / Maarja Leinštrep pronksised autasud.

Poiste üksikmängu meistritiitli võitis Matthias Uwe Kask, teise koha sai Villem Aadamsoo ning kolmandad kohad Markus Mölder ja Georg Strasch. Aadamsoo sai revanši paarismängus, kui koos Straschiga alistasid Kask / Robert Raagi, poolfinaali jõudsid Denis Maijorov / Romet Moosar ja Mölder / Lukas Kristianson. Kask teenis kulla ja hõbeda kõrvale veel ühe kuldmedali segapaarismängus (paariliseks Victoria Maria Mändma), hõbemedalid said Mölder / Pärn ning pronksmedalid Aadamsoo / Gull ja Raag / Martin.

 

Kuni 12aastaste tüdrukute üksikmängus võitis ülekaalukalt Adriana Roots, kes finaalis sai 6/2, 6/0 jagu Kendra Aidlast. Ainsana sai Rootsu käest mängu jooksul rohkem kui kolm geimi Simona Alter poolfinaalis, siis jäi seisuks 7/5, 6/2. Teine poolfinalist oli Marie Johanna Lapimaa.

Samaealiste poiste finaalis alistas Samuel Mandelkorn kolmes setis 1/6, 6/3, 6/0 Luukas Raudkivi. Poolfinaali jõudsid Kaspar Lusti ja Ats Andre Merila.

Nii Roots kui Mandelkorn said meistrivõistlustelt kaks kulda, sest paarismängu finaalides olid Roots / Sofia Yatsunyk kindlalt 6/1, 6/1 üle Marie Johanna Lapimaa / Kätriin Reinvaldist ja poiste konkurentsis võitsid Mandelkorn / Ken Ink 7/5, 6/0 Ken Martti Birk / Kristofer Karist. Pronksmedalid teenisid Emma-Maria Kirsimäe / Rebecca Toomesoo, Miriam Ränkel / Kaisa Varul ning poistest Lusti / Rasmus Stalmeister ja Raudkivi / Oliver Parik.

 

Auhinnalaua katsid Euronics, Tallink Tennisepood, Tallink Tennisekeskus ja Apollo Kino.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad