Pärnus toimus rannatennise festival

13.08.2019
7.-11. augustil unnamed-13viis Active Travel läbi Eesti esimese rannatennise festivali Pärnus. 7.-10. toimusid rannatennise treeningud maailmameistrite Liudmila Nikoyani ja Nikolay Guryevi juhendamisel, pärast seda peeti maha turniir.
Nikoyan ja Guryev tulid maailmameisrtiteks segapaarismängus 2017.a., sel aastal said Venemaa koondise koosseisus hõbemedali võistkondlikul maailmameistrivõistlustel. Treeninglaagri lõpetuseks peeti seni Eesti suurimate auhinnarahadega rannatennise turniir. 3000 eurose auhinnafondiga turniiril said osaleda nii algajad kui profimängijad. Kokku oli osalejaid 51, lisaks eestlastele ka naaberriikidest Lätist ja Venemaalt. Turniiril lõid kaasa ka maailmameistrid Nikoyan ja Guryev.
Võitjaks krooniti Eesti esipaar Ainar Laube / Priit Pihl, teise koha said Nikolay Guryev / Birgit Elster, kolmanda koha Andri Reimann / Kert Perkmann ja neljanda koha Rainer Vakra / Andres Susi.
Järmisel aastal loodetakse Pärnusse juba vähemalt 100 osalejat ning lisaks eelpool mainitud turniirile viia läbi ka vähemalt 3000 dollarise auhinnafondiga profiturniir, kus on võimalik jahtida maailmaedetabli punkte .
Ainar Laube ja Andri Reiman esindavad Eestit 4.-8. septembril Euroopa meistrivõistlustel Bulgaarias, Varnas. Lisaks kuuluvad koondisesse Ott Ahonen, Aldo Umal, Ilona Poljakova, Renate Hinno, Eneli Pormeister ja Kätlin Lattik.

 Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad