Täna on meistrivõistlustel viimane päev

12.07.2019

Eile krooniti WS1bKalevi tennisekeskuses Eesti meistriteks naiste üksikmängus Katriin Saar, meeste paarismängus Mattias ja Kristofer Siimar ning segapaaris Vladimir Ivanov ja Elena Malõgina. Täna selguvad meistrid naiste paarismängus ja meeste üksikmängus.

Naiste üksikmängus oli tiitlikaitsja Katriin Saare vastaseks Valeria Gorlatš, kes oli finaali jõudnud väga pingeliste kohtumistega. Avaringis sai ta 7/5, 5/7, 6/2 jagu Viktoria Kleer Kiimandist, teises ringis 6/4, 7/5 Sofiya Chekhlystovast, veerandfinaalis 1/6, 6/4, 6/4 Elena Malõginast ja poolfinaalis 7/6(3), 6/3 Helena Narmontist.

Tasavägise esimese seti võitis Saar 6/3, teise seti väga kindlalt Gorlatš 1/6 ja tundus, et kas tõesti suudab Gorlatš taas kaotusseisust võitjana väljuda. Seekord mitte, Saar võitis otsustava seti 6/2 ja krooniti teist aastat järjest Eesti meistriks.

Lisaks auhinnarahale (1000 eurot) sai Saar AS-lt Rickman Trade kingituseks JURA espressomasina ENA8 ning Tallink Group toetab 5000 euroga tema võistlusreise.

Meeste paarismängus ennustati vendade Siimarite ja Vladimir Ivanov / Kenneth Raisma vahelisest kohtumisest põnevat vastasseisu, kuid nii see polnud. Tund aega kestnud kohtumises võitsid tulemusega 6/3, 6/4 meistritiitli Mattias ja Kristofer Siimar.

Segapaarismängus võitsid tiitli Vladimir Ivanov / Elena Malõgina, kui alistasid Kevin Suvi / Helena Narmonti 6/2, 6/4.

Täna on meistrivõistluste viimane päev. Kell 15 on vastamisi tiitlikaitsjad Anet Agelika Koskel / Helena Narmont ja Katriin Saar / Sofiya Chekhlystova. Pärast seda (mitte enne 17) selgitavad Eesti meistri meeste üksikmängus tiitlikaitsja Vladimir Ivanov ja 2017. võitja Kristjan Tamm.

Loomulikult on avatud Wimbleoni telk, kus saab näha ülekandeid Wimbledonist (kell 15 kohtuvad meeste poolfinaalis Novak Djokovic ja Roberto Bautista Agut ning pärast seda tõeline legendide lahing, kus 40. korda on vastamisi Roger Federer ja Rafael Nadal). Telgis pakutakse maasikaid vahukoorega, saab vahuveini ja JURA kostitab maitsva kohviga. Herne kohvikul on spetsiaalne grillmenüü, mille kõrvale saab soodsa hinnaga Saku õlut. Keskuse parklas on avatud pop-up Tallink Tennisepood, kus saab soodushinnaga tennisevarustust soetada.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad