Meistrivõistluste medalistid selgunud

09.07.2019

Täna Kalevi VGtennisekeskuses toimunud meistrivõistluste päev pakkus põnevaid elamusi ja vaatamata külmale ilmale meelitas tribüünidele kaasaelajad.

Meeste üksikmängu veerandfinaalides võtsid kindlad võidud Vladimir Ivanov (alistas Kristofer Siimani 6/3, 6/3, 6/2) Kristjan Tamm (alistas Johannes Seemani 6/0, 7/5, 6/2) ja Kenneth Raisma (alistas Robin-Erik Partsi 6/2, 6/3, 6/4). Mattias Siimari ja Siim Troosti vaheline duell oli tasavägisem ja pärast kolmetunnist lahingut väljus võitjana Troost 5/7, 6/2, 6/4, 6/4.

Naiste üksikmängud olid pingelisemad. Katriin Saar võitis Anet Angelika Koskelit 6/2, 6/3, Helena Narmont alistas Lissi Kubre 7/6(0), 7/6(4). Kaks viimast veerandfinaali kujunesid aga kolmesetilisteks: Maileen Nuudi võitis 7/5, 6/7(4), 6/4 Maria Lota Kauli ja Valeria Gorlatš (pildil) 1/6, 6/4, 6/4 Elena Malõginat.

Täna selgusid segapaarismängu finalistid. Helena Narmont / Kevin Suvi alistasid 6/4, 6/3 Helina Lill / Morten Ritslaidi ja Vladimir Ivanov / Elena Malõgina 7/6(1), 6/4 Martin Randpere / Valeria Gorlatši.

Homme on poolfinaalide päev. Kell 12 on meeste üksikmängus vastamisi Vladimir Ivanov ja Siim Troost ning teisel väljakul Kenneth Raisma ja Kristjan Tamm. Pärast neid kohtumisi on naiste üksikmängus Valeria Gorlatši vastaseks Helena Narmont ja Maileen Nuudi vastaseks Katriin Saar. Meeste paarismängus on Ivanov / Raisma vastamisi Troost / Partsi ja Randpere / Tamm vastamisi vendade Siimaritega. Päeva lõpetavad naiste paarismängud, kus finalistid selguvad paaridest Koskel / Narmont vs Kliimand / Malõgina ja Chekhlystova / Saar vs Gorlatš / Nuudi.

Õhtul pärast mänge on telgis legendaarne Heino Raiveti tenniseviktoriin, kuhu on oodatud osalema kolmeliikmelised võistkonnad. Loomulikult on avatud Wimbleoni telk, kus pakutakse maasikaid vahukoorega ja JURA kostitab maitsva kohviga. Herne kohvikul on spetsiaalne grillmenüü, mille kõrvale saab soodsa hinnaga Saku õlut. Keskuse parklas on avatud pop-up Tallink Tennisepood, kus saab soodushinnaga tennisevarustust soetada.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad