Meistrivõistlused on jõudnud veerandfinaalideni  

08.07.2019

Kalevi tennisekeskuses Ivanov EMVpeetavad Eesti meistrivõistlused on jõudnud otsustavasse faasi ja homme selguvad, kes osalevad medalite jagamises. Võimalus võita meistrivõistlustel kolm medalit on säilinud meestest Vladimir Ivanovil ning naistest Elena Malõginal, Valeria Gorlatšil ja Helena Narmontil.

Meeste veerandfinaali on jõudnud kõik asetatud mängijad. Homsetes kohtumistes on vastamisi Vladimir Ivanov ja Kristofer Siimar, Mattias Siimar ja Siim Troost ning Kenneth Raisma ja Robin Erik Parts ning Kristjan Tamm ja Johannes Seeman. Esimesed kolm kohtumist algavad kell 10, Tamme ja Seemani vastasseis on ajakavas teise mänguna (mitte enne kella 11:30).

Kõige võimsamalt on kaheksa parema hulka sammunud tiitlikaitsja Ivanov, kes pole kaotanud geimigi. Raskete võitudega on veerandfinaali jõudnud Seeman, kes avakohtumises võitis 7/5, 7/5 Carl Bret Parkot ja teises ringis 6/4, 4/6, 6/3 Martin Petuhovi.

Naiste veerandfinaalides on põnevad vastasseisud. Päeva teises kohtumises (mitte enne kella 11:30) on esimesel väljakul Katriin Saar vastamisi Anet Angelika Koskeliga ja kolmandal väljakul Helena Narmont Lissi Kubrega. Pärastlõunastes mängudes (mitte enne kella 13) on Maria Lota Kauli ja Maileen Nuudi ning Elena Malõgina ja Valeria Gorlatši vahelised kohtumised.

Meeste paarismängus on poolfinaalikoha kindlustanud Ivanov / Raisma ja Tamm / Martin Randpere. Neist esimeste vastane selgub täna pärastlõunasest (mitte enne 14:30) vendade Siimarite ja Kris Oliver Maiberg / Petuhov vahelisest kohtumisest ning Tamm / Randpere saavad vastase Parts / Troost ja Ott-Artur Kasera / Marcus Kevin Rõuk vahelisest duellist.

Naiste paarismängus on neli parimat selgunud ja medaled jagavad omavahel Nuudi / Gorlatš, Katriin Saar / Sofiya Chekhlystova, Viktoria Kleer Kliimand / Malõgina ja Koskel / Narmont.

Päeva lõpetuseks on kavas segapaarismängu poolfinaalid, kus vastamisi on Malõgina / Ivanov ja Gorlatš / Randpere ning Narmont / Kevin Suvi ja Helina Lill / Morten Ritslaid.

Medalisaajate nimekirjast ei leia tänavu Piret Ilvest ja Liina Suurvarikut, kes varasematel aastatel noorematelt nii mõnegi võidu napsanud. Naispaaris jäid nad veerandfinaalis napilt alla tiitlikaitsjatele Koskel / Narmontile ning ka segapaaris (Suurvariku paariliseks Alex-Andre Ojassalu ja Ilvese paariliseks Johannes Seeman) jäi nende laeks veerandfinaal.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad