Muchova oli taas Kontaveitile slämmiturniiri komistuskiviks

05.07.2019

Ka tänavune Wimbledon kontaveit valgeslõppes Anett Kontaveiti (WTA 20) jaoks kolmandas ringis, kui kaotas tšehhitar Karolina Muchovale (WTA 68) 6/7(7), 3/6. Loodetud revanš Roland Garrose avaringi kaotuse eest jäi saamata.

Avasett oli väga tasavägine. Esimese murde tegi Kontaveit, kuid Muchova vastas kiirelt murdega ja sett lõppes kiires lõppmängus, mille tšehhitar 9:7 võitis.

Teises setis mängis Muchova eestlannast kindlamalt ning murdis Kontaveidi kaheksandas geimis. Järgmises geimis jõudis küll Kontaveit kahe murdepallini, kuid kahjuks ei suutnud neid realiseerida.

Kontaveit lõi kolm ässa ja tegi ühe topeltvea, Muchova kontole jäi viis ässa. Äralöögid/lihtvead olid eestlannal 28/27 (esimeses setis 20/18) ja tšehhitaril 23/14. Murdepallidest realiseeris Kontaveit viiest ühe, Muchova jõudis koguni 11 murdepallini ja kasutas nendest kaks.

Paarismänguturniiril lõppes Kontaveidi teekond avaringis. Koos Darja Kasatkinaga kaotati eduseisust Rumeenia paarile Irina-Camelia Begu / Monica Niculescu 6/3, 4/6, 2/6.