Koondislased saavad Kadriorus soodsalt treenida

10.06.2019

Kadrioru Tennisekool kadrioru väljakudja Eesti Tennise Liit sõlmisid koostöökokkuleppe, mille kohaselt koondise mängijad saavad suvel Kadrioru tenniseklubis treenida väga headel tingimustel.

Mullu alguse saanud koostöölepe sai tänavu täiendust ja lisaks SEB Tallink Teami liikmetele saavad soodustusega Kadrioru väljakutel treenida ka Fed Cupi ja Davis Cupi koondislased. SEB Tallink Teami kuuluvad sportlased, kes on ennast tõestanud mitmetel mainekatel rahvusvahelistel võistlustel ja paistnud silma nii noorteolümpial kui ka noorte Euroopa meistrivõistlustel.

„Sarnane kokkulepe soodsatel tingimustel harjutamiseks on ka Tallink Tennisekeskusega. Tänu Kadrioru tenniseklubiga sõlmitud koostööleppele on tennisistidel võimalus harjutada ka liivaväljakutel,” täpsustas Eesti Tennise Liidu peasekretär Allar Hint.

Kadrioru Tennisekooli ja Eesti Tennise Liidu vaheline koostöökokkulepe annab mängijatele võimaluse harjutamiseks väljakutel, mida peetakse Eesti parimateks liivaväljakuteks. Kadrioru tenniseklubis on 14 saviliivaväljakut. Koondislased saavad soodushinnaga väljakuid kasutada tööpäeviti kell 12-16 ja nädalavahetustel.

“On hea meel, et koondislased soovivad suvel harjutada just Kadrioru väljakutel,” tõdes Kadrioru Tennisekooli juhataja Erki Jaanson. Kadrioru tenniseklubis peetakse suvel tähtsaimad noorte võistlused: mai lõpus ja juuni alguses toimunud Estonian Junior Open ning augustis toimuvad Eesti noorte meistrivõistlused. Samuti toimuvad Kadriorus 15.-18. augustil Klubide Karikavõistluste finaalturniirid nii noortele kui täiskasvanutele.

Lisainfo:

Allar Hint, Eesti Tennise Liidu peasekretär, tel 511 3535, allar@tennis.ee

Erki Jaanson, Kadrioru Tennisekooli juhataja, tel 566 66926, info@tenniskadriorus.eeUudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad