Noorte GP turniiridel võitsid Mändma ja Toomväli kaks tiitlit

04.06.2019

Nädalavahetusel toimus namnieks ja mändmamitu noorte GP turniiri.

Käärikul peeti kuni 12aastaste poiste 3×16 turniir. Esimeses tugevusgrupis võitis Edwin Averjanov, kes finaalis alistas Samuel Mandelkorni 6/3, 6/1. Poolfinaali jõudsid Kaspar Lusti ja Rasmus Stalmeister, lohutusringi võitis Luukas Raudkivi.

Teises tugevusgrupis sai esikoha Ats Andre Merila, teiseks jäi Nikita Smirnov ning kolmandaks Andres Erik Bergström ja Konrad Punger. Kolmandas tugevusgrupis võitis Sebastian Olmaru, teise koha sai Andrei Bazunov ja kolmandad kohad Eke Laur Pikkorainen ja Oliver Sootla.

Paarismängus võitsid Ken Ink / Samuel Mandelkorn, kes finaalis alistasid 6/4, 6/4 Edwin Averjanov / Ken Martti Birki ja poolfinaalis ülinapilt 4/6, 6/2, 13/11 Oliver Parik ( Robin Lucas Sirki. Averjanov / Birk said poolfinaalis 6/2, 7/5 jagu Luukas Raudkivi / Rasmus Stalmeistrist.

Kuni 12aastased tüdrukud võistlesid Kadriorus. Esimeses tugevusgrupis võitis Nikol Kedun, kes finaalis pärast avaseti kaotust alistas 3/6, 6/0, 6/0 Kätriin Reinvaldi. Poolfinaali jõudsid Kendra Aidla ja Sofia Yatsunyk, lohutusturniiri võitis Hanka Mühlberg.

Teises tugevusgrupis võitis Darja Temnikova, teise koha sai Sofia Kachura ning kolmandad kohad Miia Mihailov ja Kaisa Varul. Kolmandas tugevusgrupis võitis Anne Moed, teiseks jäi Karola Viherpuu ja kolmandaks Karoliina Kuhi ja Lauren Arand.

Paarismängus võitsid Marie Johanna Lapimaa / Kätriin Reinvald, finaali jõudsid Miriam Ränkel / Kaisa Varul ning poolfinaali Kendra Aidla / Jasmine Shein ja Olga Morozova / Sandra Tolli.

Tondi tennisekeskuses toimus GP 2×16 turniir kuni 16aastastele poistele. Esimeses tugevusgrupis võitis Andre Toomväli, kes finaalis alistas Erko Nigula. Poolfinaali jõudsid Alex-Andre Ojassalu ja Richard Martell Eek. Lohutusturniirii võitis Denis Maijorov.

Teises tugevusgrupis võidutses Rasmus Isak, teise koha sai William Lõhmus ning kolmandad kohad Roland Lõuke ja Gleb Paškov.

Paarismängus alistasid Alex-Andre Ojassalu / Andre Toomväli tasavägises finaalis 6/1, 4/6, 10/8 Richard Martell Eek / Markus Kristofer Sinivee. Poolfinalistid olid Lukas Krisianson / Erko Nigula ja Denis Maijorov / Roomet Moosar.

Vanema vanuserühma tüdrukute turniir peeti Tähtvere Tennisekeskuses. Turniiri võitis Victoria Maria Mändma (pildil paremal), kes finaalis alistas Emma Namnieksi. Poolfinaali jõudsid Annette Klettenberg ja Anna Maria Tottrup. Lohutusringis võidutses Katarin Brit Esken.

Paarismängus teenis Mändma teisegi kulla, kui Grete Gulliga võideti finaalis 7/6, 6/4 Alissi Aleksandra Kivi / Annette Klettenbergi. Poolfinalistid olid Hanna Grete Katarina Hoop / Anna Maria Tottrup ja Kea Rael Kukk / Ivette Leetma.