Klubide Karikavõistlustel selgusid finalistid

04.06.2019

Mai lõpus toimus unnamed-7Klubide Karikavõistluste viimane etapp ja selgusid klubid, kes mängivad augustis finaalturniiril edasipääsumänge ja kes võitlevad liigasse püsimajäämise nimel.

Meeste I liigas võitis A-alagrupi Laagri TK (pildil koosseisus Oskar Saarne, Rain Rõigas, Andres Angerjärv ja Robin Erik Parts), teise koha sai napilt Pallas I, kolmanda koha AOTK I ja neljanda koha USTA II. B-alagrupis teenis võidu TC Avantage, teise koha napsas TC2000 väga napilt FVTA käest, neljanda kohaga pidi leppima Kadrioru TK I.

Edasipääsumängudes kohtuvad poolfinaalides Laagri TK ja TC 2000 ning Pallas I ja TC Avantage. Finaali võitja pääseb järgmisel aastal mängima E-liigasse. FVTA ja USTA II ning AOTK I ja Kadrioru TK peavad lahingud liigasse püsimajäämiseks.

Meeste II liigas võitis A-alagrupis Rakvere TK, jättes selja taha AOTK II, Tallinna Kalevi Tenniseklubi ja Kadrioru TK II. B-alagrupi võit läks napilt TK Fellinile, teise koha sai MK Tenniseklubi II, kolmanda TC Seven I ja neljanda Hiiumaa TK. Esimesse liigasse pääsevad Rakvere TK ja MK Tenniseklubi II ning TK Fellini ja AOTK II kohtumise võitjad.

Meeste III liigas mängiti kolmes alagrupis. Võitjatena väljusid Rapla TK, Tallink TK ja Top Tennis Team. Edasipääsu mängudes kohtuvad omavahel Top Tennis Team ja Rapla ning Tallink TK ja parima tulemusega teise koha saavutanud TC Seven II.

 

Naiste I liigas võitis A-alagrupi kindlalt MK Tenniseklubi II, ülejäänude reastamiseks läks vaja matšide suhet ning teise koha sai Altius-KT, kolmanda koha Laagri TK ja neljanda koha Pallas I. B-alagrupis pälvis esikoha TC 2000, teise koha TK Fellin, järgnesid MK Tenniseklubi I ja AOTK I. Sarnaselt meeste liigale mängivad edasipääsu kohtumiste poolfinaalides MK Tenniseklubi II ja TK Fellin ning Altius-KT ja TC 2000. Ülejäänud peavad esiliigasse püsimajäämise mänge.

Naiste II liiga alagrupid olid kõige tasavägisemad, matšide suhtega võitsid A-alagrupi TC Seven I ja Kadrioru TK III ning B-alagrupi Kadrioru TK II ja TC Seven II. Edasipääsemiseks mängivad omavahel Kadrioru TK koondised ja TC Seven koondised. II liigasse püsimajäämise mängudes on vastamisi Pallas II ja Hiiumaa I ning Pallas III ja Tähtvere TK.

Naiste III liiga A-alagrupi võitis Tabasalu Tabamus napilt Hiiumaa TK II ja Rapla TK ees. Veelgi napimalt (settide suhe) võitis Elva TK B-alagrupis Tallink TK II ja Haapsalu TK ees. Tõusmismängudes on vastamisi Tabasalu Tabamus ja Tallink II ning Elva TK ja Hiiumaa TK II.

 

Finaalturniir toimub 17. ja 18. augustil Kadrioru Tennisekeskuses. Lisaks I, II ja III liiga kohtumistele mängivad ka E-liiga naised ja mehed. Meeste E-liigas selgitavad võitja tiitlikaitsja Tähtvere TK, MK Tenniseklubi I, Saaremaa TK ja USTA I. Naiste E-liigas pakuvad mullusele võitjale USTAle konkurentsi FVTA, Kadrioru TK I ja Tallink TK I.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad