Rannatennis alustab hooaega

22.05.2019

Ilmad on suvised rannatennisja tennis kolib õue. Alternatiiviks tennisele saab harrastada rannatennist, mis Eestis aina populaarsust kogub.

1.juunil peetakse Viljandis rannatennise Eesti GP esimene etapp, see on hea võimalus võistluskogemuse saamiseks. Järgmine, 28.-30. juunil Rahingel toimuv etapp on ühtlasi ka Eesti Meistrivõistlused. Kaks GP turniiri toimub suvel veel: 27. juulil Laulasmaal ja 10. augustil Pärnus.

Kõik tennisistid, kes tunnevad end rannatennises koduselt, võivad kandideerida koondisesse, et esindada Eestit tiitlivõistlustel. Avalduste esitamise tähtaeg on 24. mai.

Individuaalsele MM turniirile pääsemine toimub ITF rankingu alusel ja tenniseliit osalejatele kriteeriume ei sea. Võistkondliku MM ja EM koondisesse pääsemiseks on alljärgnevad kriteeriumid.

A-koondisesse kuuluvad mehed, kellel on edetabelikoht ITF 200 hulgas ja naised ITF 150 hulgas. B-koondise kriteeriumiteks on meestel ITF 201-500 ja naistel ITF 151-400. Juunioride koondiste komplekteerimisel ja lähetamisel lähtutakse ETLi rannatennise toimkonna eksperthinnangust.

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad