Malõgina langes Shymkentis konkurentsist

11.04.2019

Elena Malõgina (ITF 377) ALM36osales Kasahstanis 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF turniiril. Üksikmängus jõudis ta teise ringi, paarismängus pidi avaringis leppima ülinapi kaotusega.

Üksikmängu avaringis sai Malõgina magusa võidu, kui sai 6/1, 6/4 20aastasest venelannast Anna Ukolovast (ITF 198), kes paikneb Malõginast edetabelis ligi paarsada kohta eespool. Teises ringis oli vastaseks 24aastase serblanna Tamara Curovic, kellel on WTA ranking 754, ja vastu tuli võtta 2/6, 2/6 kaotus.

Malõgina lõi kaasa ka paarismängus, kus tema partneriks oli 19aastane venelanna Polina Bakhmutkina. Nende avaringi vastasteks oli teise paigutusega paar Vlada Ekhsibarova / Daria Kruzhkova.

Ekhsibarova / Kruzhkova alustasid hästi ja asusis kahe murdega 3/0 juhtima. Siis aga võitsid Malõgina / Bakhmutina kolm geimi järjest ja viigistasid seisu. Seitsmes ja kaheksas geim kaotasid mõlemad oma pallingu, kuid siis õnnestus Malõgina / Bakhmutinal oma servigeim hoida ja ka viimane geim enda kasuks kallutada ning sett 6/4 võita.

Teises setis murdsid Malõgina / Bakhmutina kohe seti alguses ja asusid juhtima, kuid seisul 5/3 olles kahe punkti kaugusel matšivõidust, ei suutnud oma servigeimi hoida. Kümnendas geimis oli matšivõit taas kahe punkti kaugusel, aga punktid jäid tulemata ja vastased viigistasid. Hoogu sattunud Ekhsibarova / Kruzhkova murdsid veelkord ja võitsid viis geimi järjest ning seti seisuga 7/5. Otsustavas setis (kiire lõppmäng 10ni) asusid Malõgina / Bakhmutina küll 5/3 juhtima, kuid siis tuli langus ja Ekhsibarova / Kruzhkova võitsid 10/6.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad