Täna selguvad Eesti karikavõistlustel üksikmängude poolfinalistid ja paarismängu finalistid

15.03.2019

Eile peeti Tondi tennisekeskuses KennethR4Eesti karikavõistlustel esimesed ringid. Täna peetakse otsustavad mängud. Karikavõitjad selguvad üksikmängus pühapäeval ja paarismängus laupäeval.

Täna alustatakse võistluspäeva kell 10 meeste üksikmängu veerandfinaalidega. Esimese paigutusega Kenneth Raisma (pildil) on vastamisi Frederick Karmaga, kes avaringis alistas Oskar Irdoja 6/1, 6/2 ja teises ringis Andre-Remi Jakobi 6/1, 6/4. Daniil Glinka on vastamisi Kristofer Karmaga, kes alistas Ott-Artur Kasera 6/0, 6/4. Johannes Seeman kohtub Robin Erik Partsiga. Seeman võitis Jakov Tširkinit 6/2, 7/5 ja Parts Mattias Vetevoolu 3/6, 6/1, 6/2. Teise paigutusega Karl Kiur Saare vastaseks on Carl Bret Parko, mõlemad pääsesid veerandfinaali kolmesetilistest kohtumistest. Parko sai jagu Andres Angerjärvest 7/6(5), 3/6, 6/1 ja Saar Auris Mikust 3/6, 7/6(6), 7/6(6).

Pärast neid MariaLotaK1kohtumisi peetakse naiste veerandfinaalid, kus üks põnevamaid vastasseise on Maria Lota Kauli ja tiitlikaitsja Lissi Kubre vahel. Valeria Gorlats kohtub Elisabeth Iilaga, kes lülitas konkurentsist esimese asetusega Helena Narmonti. Teistes veerandfinaalides on Liina Suurvarik vastamisi Julia Skripnikuga ja Anet Angelika Koskel Annemai Mutsoga.

Pärastlõunal mängitakse paarismängu poolfinaalid. Piret Ilves / Suurvariku vastasteks on Polina Ramenskaja / Aurelia Riga ja Koskel / Narmonti vastasteks Gorlats / Julia Skripnik. Meeste konkurentsis on samad mehed uuesti väljakul Glinka / Saar on vastamisi Seeman / Partsiga ja Parko / Kevin Suvi kohtuvad Raisma / Martin Randperega.

LissiK4

 Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad