Päeva jooksul kaks kohtumist pidanud Kontaveit kaotas Mertensile

09.01.2019

Ühe päevaga Sydney’s kaks kontaveit brisbanekohtumist pidanud Anett Kontaveit (WTA 20) pidi teises ringis tunnistama belglanna Elise Mertensi (WTA 12) 6/3, 6/1 paremust.

Kontaveitile oli mäng Mertensiga päeva teine matš, esmalt tuli lõpuni mängida eile vihma tõttu pooleli jäänud kohtumine Monica Puigiga (WTA 53). Kontaveit alustas päeva 2/5 kaotusseisust ja väljus lõpuks 2/6, 7/5, 6/1 võitjana.

Avasetis Mertensi vastu murdis Kontaveit kohe vastase servi, kuid kaotas seejärel 30:0 edust enda pallingugeimi. Viiendas geimis oli Kontaveitil neli murdepalli, aga Mertens suutis servi hoida, päästes neljast murdepallist kolm serviässaga. Järgmises geimis jõudis Mertens murdeni ja asus 4/2 juhtima. Järgmisena oli eestlannal taas kaks murdepalli, et murre kohe tagasi saada, aga tal ei õnnestunud neid ära kasutada ja Mertens võitis lõpuks seti 6/3.

Teise seti alustuseks kaotas Kontaveit enda servi, sai murde kohe tagasi, aga kaotas seejärel taas enda pallingugeimi. Kontaveit ei suutnud Mertensi hoogu pidurdada ja kaotas teise seti kindlalt 1/6, võites seti jooksul ainult üheksa punkti.

Järgmisena mängib Kontaveit Australian Openil, mis algab Melbourne’is esmaspäeval. Seal avab enda hooaja ka Kaia Kanepi. Tabelid loositakse neljapäeval.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad