Balti matšil kaotasid Eesti noored napilt lõunanaabritele

08.10.2018

FTCup2

Nädalavahetusel peeti Tallink Tennisekeskuses kolme Baltiriigi noorte vahel SEB Future Tennis Cup. Pingelises heitluses jäi Eesti koondis napilt alla lätlastele.

Traditsiooniline Balti noorte võistkondlik turniir toimub aastast 2013. Tüdrukute ja poiste üksikmängud ja paarismäng peetakse kolmes vanuserühmas – kuni 9aastased, kuni 11aastased ja kuni 13aastased – ning võitja selgub 18 kohtumise tulemusena.

Kuni 9aastastest tüdrukutest võitsid Kiira Paskova ja Nora Olivia Adamson leedulannasid 3:0 ja lätlannasid 2:1 ning poistest Luukas Raudkivi ja Ken Ink alistasid mõlemad koondised 3:0.

Kuni 11 aastaste konkurentsis said Adriana Roots ja Sofia Yatsunyk 2:1 jagu Leedu tüdrukutest, kuid kaotasid 0:3 Läti eakaaslastele. Poiste duellid olid ülitasavägised: Samuel Mandelkorn ja Robin Kilp võitsid leedukaid 2:1, aga kaotasid lätlastele 1:2.

Kuni 13aastaste seas võitsid Andrea Roots ja Desire Pärn Leedu koondist 3:0 ja Läti koondist 2:1. Markus Mölder ja Denis Maijorov said leedukatest jagu 2:1, kuid jäid lätlastele alla 0:3.

Punkte kokku lugedes võitsime Leedut 15:3 ja kaotasime Lätile 8:10. Karika võitmiseks oleks lõunanaabrite vastu piisanud ka viigist, sest lätlased võitsid leedukaid 13:5.

Pildigaleriid võistlustest näeb siinUudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad