Zopp piirdus Metzis avaringiga

18.09.2018

Jürgen Zopp (ATP 122) piirdus jurgen-zoppMetzis kõrgetasemelisel ATP 250 turniiril avaringiga, kaotades Constant Lestiennele (ATP 167) 3/6, 5/7.

Esimeses ringis sai Zopp vastaseks õnneliku kaotajana kvalifikatsioonist põhitabelisse pääsenud 26aastane prantslane Constant Lestienne. Mehed olid omavahel korra kohtunud, 2016. aasta aprillis Ostrava Challengeri turniiril kaotas Zopp veerandfinaalis 4/6, 3/6. Lestienne marssis aga võiduka lõpuni ja teenis karjääri esimese Challengeri  võidu, teine lisandus tänavu augustis Portorozis.

Tänast mängu alustas Zopp rabedalt, ta jäi 0/3 kaotusseisu ja oli servi hoidmises raskustes ka neljandas geimis. Suutis küll selle geimi päästa, kuid rohkemaks võimeline polnud ja kaotas avaseti 3/6.

Teist setti alustas Zopp hästi ja asus 4/1 juhtima. Paraku siis läks kõik allamäge. Zopp kaotas pallingu seitsmendas ja üheteistkümnendas geimis, kuid Lestienne hoidis oma servigeimid kindlalt ning võitis teise seti 7/5.

Zopp lõi kohtumise jooksul neli serviässa ja tegi samapalju topeltvigu, Lestiennel kogunes ässasid viis ja topeltvigu kaks. Kui esimeselt servilt saadud punktidest vormistas Zopp võiduks 77%, siis teiselt servilt kõigest 18%. Vastaselt olid need näitajad 77 ja 53. Murdepallidest realiseeris prantslane kaheksast kolm, Zopp võitles välja ühe murdepalli, mille ka realiseeris.

Järgmises ringis on Lestienne vastamisi 32aastase kaasmaalase Richard Gasquet’ga (ATP 25), kes oli avaringis neljanda paigutuse tõttu vaba.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad