Ivanov Moskvas paarismänguturniiri finaalis!

23.08.2018

EMV124Venemaal peetaval 15 000 dollarilise auhinnafondiga meeste ITF Futures sarja turniiril ja sama auhinnafondiga naiste turniiril said nii Elena Malõgina (WTA 1012.) kui ka Vladimir Ivanov (ATP 718.) 16 parema hulgas ülinapi kaotuse. Malõgina jõudis paarismängus teise ringi, kuid Ivanov on jõudnud finaali.

Paarismängus on Ivanovi partneriks Mikhail Fufigin, kellest eestlane üksikmängu avaringis jagu sai. Esimeses ringis alisatasid nad Venemaa duo Artem Strokan ja Alexander Zhurbin tulemusega 6:2, 6:2.

Veerandfinaalis pidasid Ivanov / Fufigin pingelise mängu venelaste Ivan Davidovi ja Vladimir Poljakovi vastu. Võit saad otsustavas setis tulemusega 2:6, 6:4, 10:6.

Poolfinaalis saadi neljanda asetusega venelastest Ivan Davydovist ja Vladimir Poljakovist jagu 6:3, 6:3.

Finaalis ootavad Ivanovi ja Fufiginit venelased Viktor Baluda ja Alexander Pavlioutchenkov.

Malõgina partneriks paarismängus oli Julia Kulikova Venemaalt. Esimeses ringis alisatasid nad Venemaa duo Victoria Mikhailova ja Ekaterina Ovacharenko tulemusega 6:0, 4:6, 10:6.

Paraku poolfinaali Malõgina ja Kulikova ei jõudnud, sest kaotasid veerandfinaalis Venemaa paarile Ekaterina Vishnevskaja ja Valeria Zeleva tulemusega 6:7(5), 1:6.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad