Homme ja ülehomme selguvad noorte meistrid

08.08.2018

Kadrioru tenniseklubis KENV31toimuvad noorte meistrivõistlused on jõudnud kulminatsiooni. Homme ja ülehomme peetakse kuni 12aastaste ja kuni 16aastaste poolfinaalid ja finaalid ning mitmel noorsportlasel on võimalus tulla kahe- ja isegi kolmekordseks Eesti meistriks. Reede õhtul kell 19 on suur mängijate pidu, kuhu on oodatud kõikide vanuserühmade võistlejad.

Kuni 12aastaste poiste konkurentsis on poolfinaalides vastamisi Ignas Grusnius ja Petrik Tamtik ning Indrek Herman Raudkivi ja Kevin-Kristjan Uba. Paarismängu finaalis kohtuvad Sander Sootla / Petrik Tamtik ja Henry Ink / Lukas Kristianson.

Samaealiste tüdrukutest selguvad finalistid mängudest Brit Martin vs Grete Gull ja Laura Rahnel vs  Maarja Leinštrep. Paarismängus kohtuvad finaalis Gull / Rahnel ja Katarina Brit Esken / Martin.

Kuni 16aastaste noormeeste seas on nelja parema hulka jõudnud Alex-Andre Ojassalu ja Mark Lajal ning Marten Murrand ja Oskar Erik Hakonen. Samad noormehed (Lajal / Murrand vs Hakonen / Ojassalu) on vastamisi ka paarismängu finaalis.

Kuni 16aastaste neidude konkurentsis kohtub Anet Angelika Koskel (pildil) poolfinaalis Polina Ramenskajaga ja Aurelia Riga Gerda Reinaruga. Paarismängus on Koskel / Riga vastamisi Ramenskaja / Viktoria Kleer Kliimandiga. Segapaarismängu finaalis on Murrand / Koskel vastasteks Lajal / Riga.

Laupäeval alustavad võistlustega kuni 14aastased ja kuni 18aastased. Tenniselahingute vahepalana on reedel, 10. augustil algusega kell 19 mängijate pidu, kus toimub põnevat tegevust igale vanusele ja õhtu lõpuks lõigatakse lahti emade abiga valminud suur küpsisetort. Tordisöömise ajal toimub suur loos, kus kõigi võistlejate vahel loositakse kaks piletit Wimbledoni. Samuti saavad auhindu need, kes üritusel aktiivselt osalesid.

Ajakava ja tulemusi näed siin.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad