Värska Originaal ITF seenioride turniir oli eestlastele edukas

29.05.2018

Möödunud nädalal toimus Tartus George NEWTON ja Jarmo SIPONENTähtvere tennisekeskuses Värska Originaal ITF Seniors Cup. Eesti seenioridele pakkusid 5-kategooria turniiril konkurentsi võistlejad Lätist, Soomest, Venemaalt, aga ka USAst ja Costa Ricalt.

Mehed võistlesid kaheksas vanuserühmas. 35+ vanuserühmas võitis Risto Tralla, 40+ vanuserühmas Tarmo Toomela, 60+ vanuserühmas Oleg Sevtsuk ja 70+ vanuserühmas Ants Sepp. 45+, 55+ ja 65+ vanuserühmas läksid võidud põhjanaabritele Juhana Arkiole, Eero Rahikkale ja Joacim Kari Jyrki Petreliusele. Kõige rohkem oli osalejaid 50+ vanuserühmas ja selle turniiri võitis ameeriklane George Newton (pildil koos finalist Jarmo Siponeniga).

Paarismängus võitsid 35+ vanuserühmas Henri Busch / Jaan Rosental, 45+ vanuserühmas Hendrek Kelder / Georg Newton ja 55+ vanuserühmas Andres Aarelaid / Urmas Pilter.

Kaks tiitlit võitnud George Newton oli turniiri üks tugevamaid mängijaid, noorena üritas ta läbi lüüa ka profitennisistina, kuid karjäärile tõmbas kriipsu peale vigastus. “Mu tütar otsis mõned aastad tagasi Euroopas õppimiseks ülikooli ja tänu sellele kuulsin ma esmakordselt Eestist ja Tartust, fantastiline koht. Meie perele meeldivad väga siinsed inimesed, mänguvõimalused ning oleme üllatunud Eesti tehnoloogilisest arengust” rääkis George Newton, kuidas ta siia mängima sattus.

Naisi oli võistlemas neli, kes võistlesid 40+ kategoorias. Võitjana väljus Eneli Rebane. Segapaare oli konkurentsis kolm, võitjaks osutusid Ülle Kirsimägi / Urmas Pilter.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad