Aprill pakkus SEB liigatennises pingelisi lahinguid

02.05.2018

Aprilli keskel toimus IMG-7f5352e38e46358a5b6c4143f8cf7168-VTondiraba tennisehallis meeste I liiga A-kategooria turniir. Marek Turu võitis finaalis Janar Kalmust 6/2, 6/2 ja pingelises poolfinaalis Kurmo Annust 6/7(1), 6/1, 10/4. Kalmus sai poolfinaalis jagu Rein Aksimist 0/6, 6/4, 10/7.

Meeste II liiga üksikmängu turniiri Tähtveres võitis Vitali Petrov, teise koha sai Stanislav Fetissov ning kolmandad kohad Denis Pavlov ja Rauno Parv. Tere Tennisekeskuses peetud etapil alistas Hendrek Kelder tasavägises finaalis 4/6, 6/3, 10/5 Oleg Sevtsuki, poolfinaali jõudsid Kristjan Kuutok ja Viktor Tjukavkin. Kuu viimasel etapil Audentese tennisehallis võidutses taas Heigo Einblau, teiseks jäi Kristjan Kuutok ning kolmandaks Ergo Mõttu ja Mykhailo Ledemskyi.

Paarismänguturniir peeti Rakveres. Selle võitsid Rafig Adigazalov / Kuldar Lääne, kes finaalis võtsid revanši alagrupimängus võitjatelt Heigo Einblau / Kristjan Kuutokilt. Poolfinalistid olid Aare Kongi / Urmas Traus ja Urmas Pilter / Priit Saluri.

Meeste III liiga üksikmängu etapi Tallink Tennisekeskuses võitis Konstantin Karatsarov (pildil paremal), kes finaalis alistas Kalle Muuli 6/2, 4/6, 10/8. Ka poolfinaalid olid kolmesetilised: Karatsarov võitis Peeter Vuksi 6/4, 4/6, 10/5 ja Muuli Karl-Andreas Kalmetit 3/6, 7/5, 10/8. Nädal hiljem Tähtveres peetud turniiri võitis Elmer Maas, teise koha sai Tauri Sokk ning kolmandad kohad Meelis Eelmäe ja Ahti Rattasep. Laagri tennisekeskuses toimunud etapil võidutses Sven Vismann, kes finaalis alistas 7/5, 6/4 Alex Raadiku ja poolfinaalis sai seisul 6/7, 3/2 loobumisvõidu Kalle Muulilt. Raadik võitis poolfinaalis Jüri Naumovi 6/2, 4/6, 10/5.

Veeriku Spordikeskuses toimunud paarismängu turniiri võitsid Rait Rohumägi / Urmas Tillison, teiseks jäid Ahti Rattasep / Ranno Treial ning kolmandad kohad Andrei Dmitrijev / Sergei Potashev ja Erkki Leego / Tarmo Punger. Viimasel nädalavahetusel Audentese tennisehallis toimunud etapil alistasid Eivo Kruutmann / Priit Tasane pingelises finaalis 6/4, 0/6, 11/9 Helari Tamtik / Aivar Ventseli ja poolfinaalis 5/7, 6/3, 10/5 Erki Aljas / Roy Puuströmi. Tamtik / Ventsel võitsid poolfinaalis Andrei Dmitrijev / Sergei Potasevi 6/3, 6/0.

Meeste IV liiga etapil Laagri tennisekeskuses võidutses Artjom Urb, teise koha sai Tanel Tilk ning kolmandad kohad Martti Soidla ja Raido Hallop. Veeriku Spordikeskuses toimunud turniiri võitis Kritjan Aruoja, teise koha sai Kaidur Karba ning kolmandaks jäid Rando Allilender ja Uno Ainsoo. Audentese tennisehallis peetud etapil võitis Artjom Larjušin, teise koha sai Tanel Tilk ning kolmandad kohad Vadim Samson ja Sergei Gerasimovits.

Naiste I liiga üksikmängu turniiril Audentese tennisehallis võitis Anastassia Astrelina finaalis 7/5, 6/3 Merlin Holteri ja ülipingelises poolfinaalis Õnnela Urbi 2/6, 6/3, 14/12. Holter alistas poolfinaalis Mirjam Urbi.

Naiste II liiga ükiskmängu etapi Veeriku Spordikeskuses võitis Kairi Puur, teise koha sai Kai Uudeküll ning kolmandad kohad Nelli Sepp ja Sünne Peterson. Audentese tennisehallis aprilli keskel toimunud etapi võitis Eva-Mari Luts, teise koha sai Marin Daniel ning kolmandad kohad Marje Tammo ja Margarita Grinenko. Tere Tennisekeskuses toimunud paarismängu turniir oli ülitasavägine esimestest mängudest alates ja alagrupist poolfinaalidesse pääsemine napimast napp. Eva-Mari Luts / Eva Peedimaa alistasid finaalis Diana Helila / Merike Saksa 6/7(4), 6/4, 10/8 ja poolfinaalis Kristiina Koel / Külli Värniku 2/6, 6/2, 10/8. Helila / Saks said poolfinaalis jagu Birgit Elster / Jane Taaberist 6/4, 6/4.

Naiste III liiga üksikmängu etapil Audentese tennisehallis võidutses Kati Voolas, teise koha sai Marina Juhanson ning kolmandad kohad Kristiina Laur ja Triinu Paas. Kuu lõpus toimus paarismängu turniiriRocca Al Mare tennisekeskuses. Rohkem kui pooled kohtumised kujunesid kolmesetilisteks ja alagruppidest edasipääsejate selgitamiseks läks vaja tõsist matemaatikat. Tasavägise turniiri võitsid Krista Kalbin / Helina Volmer, teise koha said Meeli Kaur / Alice Salumets ning kolmandad kohad Ly Jürgenson / Maret Sepp ja Kerstin Loss / Marion Milk.

Naiste IV liiga etapp peeti kuu alguses Rakveres. Võitjana väljus Anu Kerdi, teise koha sai Ere Tammeorg ning kolmandad kohad Riin Liplik ja Mari-Ann Rebane. Tallink Tennisekeskuses toimunud etapi võitis Tiina-Mari Kõrge, teiseks jäi Anu Kerdi ning kolmandaks Kadi Taalberg ja Ludmila Korobova. Veeriku Spordikeskuses toimunud etapil alistas Tiina Kirsimägi tasavägises finaalis Karmen Viigandi, poolfinalistid olid Liis Lang ja Kristiiina Kaldre. Kuu viimase etapi Tere Tennisekeskuses võitis Anu Kerdi, teise koha sai Kadi Taalberg ning kolmandad kohad Triin Timmermann ja Ludmilla Korobova.