Avaseti kaotanud Zopp võitles end Shenzhenis teise ringi

14.03.2018

Jürgen Zopp (ATP 149) võistleb 8TE_0541Hiinas Shenzhenis 75 000 dollari suuruse auhinnafondiga Challengeri turniiril. Esimeses ringis alistas ta möödunud nädalal Zhuhai Challengeri turniiril võidutsenud Alex Bolti 2/6, 7/5, 6/4.

Avakohtumises oli Zoppi vastaseks 25aastane austraallane Alex Bolt, kes küll hetkel paikneb ATP edetabelis 244. real, kuid eelmisel nädalalal Challengeri turniiri võiduga teenis 83 punkti, mis tõstab teda edetabelis rohkem kui 50 kohta.

Mängu alguses ei leidnud Zopp vasakukäelise vastase vastu õiget mängu, kaotas seisult 2/2 järjest neli geimi ning avasett läks tulemusega 6/2 Boltile. Ka teine sett ei alanud kergelt, Zopp jäi 1/2 ja 0:40 kaotusseisu, kuid kaitses kolm murdepalli. Kuuendas geimis oli taas austraallasel kolm murdevõimalust, aga Zopp suutis need kaitsta. Üheteistkümnendas geimis murdis Zopp ja vormistas järgmises geimis seti võidunumbriteks 7/5.

Otsustavas setis ei suutnud esimestes geimides kumbki oma pallinguid hoida, Zopp murdis kahel ja Bolt ühel korral. Sellise eduga kulges mäng lõpuni ja Zopp võitis 6/4.

Tund ja 50 minutit kestnud kohtumise jooksul lõi Zopp kaks serviässa ja tegi seitse topeltviga, Boltil olid need näitajad kaheksa ja viis. Murdepallidest realiseeris Zopp neljast kolm, Bolt võitles välja kaksteist murdepalli, kuid kasutas neist vaid kolm. Üldskooris jäi napilt peale Zopp 95:94. Zoppi järgmiseks vastaseks on 31aastane hiinlane Zhe Li (ATP 327). Turniiril on esimese paigutusega Malek Jaziri (ATP 84), keda aprilli alguses, kui Davis Cupi raames kohtuvad Eesti ja Tuneesia, on Tallinnasse oodata.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad