Katriin Saar võitis Floridas Orange Bowli turniiri

10.12.2017

Katriin Saar Orange BowlSel nädalal toimusid Floridas Metropolia Orange Bowl tennise rahvusvahelised meistrivõistlused. Tegemist on ITFi kategooriate järgi noorte Grand Slamidega võrdse võistlusega, millest osavõttu hinnatakse ja häid tulemusi vastavalt ka tunnustatakse. Võitja saab auhinnaks apelsinivaagna, mis on üks ihaldatuim auhind noorte klassis.

Kuni 16aastaste vanuste seas tõi Katriin Saar võidu Eestisse. Saar alistas esimeses ringis Gianna Pielet 6/4, 7/6(5), teises ringis Scout Mathews 6/2, 6/3 ja seejärel Ava Hrastari 7/5, 6/2. Veerandfinaalis sai Saar jagu R. Garcia Grossist 6/1, 6/4 ja poolfinaalis Jaedan Brownist 6/3, 6/1. Finaalis oli vastaseks Fiona Crawley, kes alistus tulemusega 6/3, 6/3.

Samal võistlusel lõid kaasa ka Lissi Kubre ja Carol Plakk, kes mõlemad kaotasid esimeses ringis vastavalt Avery Durhamile 4/6, 5/7 ja Plakk Saare finaalivastasele Grawleyle 3/6, 2/6. Paarismängus said Plakk / Saar esimeses ringis jagu USA paarist Dakota Fordham / Elise Wagle 6/0, 6/2, kuid teises ringis kaotasid 3/6, 0/6 ameeriklastele Savannah Broadus / Gianna Pielet.

Poistest alustasid mitmed eestlased kvalifikatsioonist, kuid põhitabelisse ei pääsenud. Ronan Vahtras ja Aare Bedrican Özmen kaotasid esimeses, Oskar Irdoja ja Gregor Marius Kliimask teises ja Daniel Dvorjaninov kolmandas ringis.

 

Kuni 18aastaste turniiril osalesid Saara Orav ja Daniil Glinka. Mõlemad alustasid kvalifikatsioonist ja pääsesid ilusate võitudega põhitabelilsse. Seal tuli paraku esimeses ringis vastu võtta kaotused. Orav kaotas ameeriklanna Kianah Motosonole otsustavas setis 6/3, 0/6, 3/6 ja Glinka ameeriklasele William Woodallile 4/6, 4/6.

Paarismängus on Glinka paariliseks ameeriklane Sumit Sarkar. Esimeses ringis said nad jagu USA paarist Ryan Goetz / Axel Nefve otsustavas setis 6/4, 1/6, 10/3 ja teises ringis sama napi tulemusega Saksa paarist Justin Schlageter / Leopold Zima 1/6, 7/6(3), 10/8. Veerandfinaalis oli vastas ameeriklased Tomas Kopczynski / Keenan Mayo ja taas tuli võit otsustavas setis 6/3, 1/6, 10/8. Poolfinaalis mindi vastamisi Kolumbia-Korea paariga Nicolas Mejia / Uisung Park, kellel on turniiri esimene paigutus. Mejia / Park võitsid 6/1, 6/4.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad