Zopp ja Kanepi jõudsid raskusteta Estonian Openil finaali

28.07.2017

Pärnus on 15 000 dollari suuruse 3TE_9521 auhinnafondiga ITF turniiril Merko Estonian Open selgusid paarismängu võitjad. Üksikmängus jõudsid Kaia Kanepi ja Jürgen Zopp finaali.

Möödunud aasta Merko Estonian Openi võitja lätlane Mikelis Libietis osales tänavu ainult paarismängus, kaaslaseks norrakas Frederik Ask. Poolfinaalis said nad jagu Eesti paarist Markus Kerner / Mattias Siimar. Läti-Norra paari vastasteks finaalis olid 25aastased brasiillased Eduardo Dischinger ja Caio Silva. Esimene sett läks napilt brasiillastele 7/6(5), järgmise võitsid Libietis / Ask 7/6(1). Otsustavas setis kiires lõppmängus 10ni püsis tasavägine seis 3/3ni. Siis rebisid 4TE_9683Dischinger / Silva ette ja vormistasid võidu 10/5.

Naispaarismängus on finaalis vastamisi Rumeenia-Poola paar Cristina Adamescu / Paulina Czarnik ning õed Polina ja Sofya Golubovskaya Venemaalt. Vene paar lülitas poolfinaalis konkurentsist Maileen Nuudi ja Valeria Gorlatsi. Adamescu / Czarnik võitsid kolmesetilises mängus 6/3, 3/6, 10/5.

Zoppi üksikmängu poolfinaali vastaseks oli 25aastane rootslane Patrik Brydolf, kellega Zopp on koos treeninud ja paarismängus väljakut jaganud. Zopp võitis väga kindlalt 6/1, 6/2. Homses finaalis läheb Zopp vastamisi George von Massowiga, kes poolfinaalis alistas Matias Franco Descotte.

Kanepi seljatas poolfinaalis valgevenelanna Katyarina Paulenka 6/2, 6/0. Finaalis kohtub ta Polina Golubovskayaga, kes täna sai rohkem kui kolm tundi kestnud kohtumises jagu lätlannast Laura Gulbest.

Homme algab Pärnu kesklinna väljakutel (Ringi 14a) võistluspäev kell 12 meeste üksikmängu finaaliga ja pärast seda on kavas naiste üksikmängu finaal. Tulge vaatama, sest esmakordselt Merko Estonian Openi ajaloos on mõlemas finaalis Eesti tennisistid.

 Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad