Tallinki Tennisekeskus

14.06.2016

tallink-tennis1Eile, 13. juunil, pandi nurgakivi Tallinnasse, Lasnamäele rajatavale Tallinki Tennisekeskusele.

Keskuses on 14 500 ruutmeetrit pinda ja seal saab olema kokku 14 tenniseväljakut, kümme sulgpalliväljakut, kolm rühmatreeningusaali, jõusaal, olmeruumid, kohvikud ja büroopinnad.

ASi Infortar tütarettevõtte Inf Maja OÜ tellimusel valmiva Tallink Tennisekeskuse pindala saab olema 14 500 ruutmeetrit ja investeering 10 miljonit eurot. Tennisekeskuse ehitab AS Merko Ehitus Eesti, kes on ühtlasi Eesti Tennise Liidu kuldsponsor.

„Merkol on Eesti Tennise Liidu kuldsponsorina hea meel, et ala jõudsalt areneb. Kindlasti saame uue keskuse ehitusel kasutada oma varasemaid kogemusi, et uus hall saaks kasutajatele tasemel treeningpaigaks,“ ütles ASi Merko Ehitus Eesti juhatuse esimees Tiit Roben.

Eesti Tennise Liidu presidendi ja ASi Tallink Grupp nõukogu esimehe Enn Pandi sõnul annab uue keskuse valmimine võimaluse tennise kandepinda Eestis oluliselt laiendada. “Ruumipuudus ega väljakurendi hind ei saa enam olla põhjuseks tennist mitte harrastada, oma broneeringukeskkonna avame juba augustis, väljakud detsembri keskel,” tähendas Pant.

Tallink Tennisekeskuse siseväljakute rajamisel pööratakse eraldi tähelepanu ruumi valgustusele ja akustikale ning ehituses kasutatakse heli neelduvaid materjale. Väljakute kohal kõrguv katus hakkab toetuma 25 meetri pikkustele sildadele, mis võimaldab vältida tugiposte väljakute vahel.

“Tallink Tennisekeskus on Infortari esimene investeering suurema projekti, 70 000 m² suuruse kaubandus- ja meelelahutuskeskuse Tallink City arendamisel. Peame läbirääkimisi võimalike rentnikega ning tegeleme eelarve kujundamise ja kooskõlastuste taotlemisega, investeerimisotsuse plaanime teha sügisel,” märkis ASi Infortar juhatuse esimees Ain Hanschmidt.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad