Eesti noorte edu ITF Juniors turniiril Soomes!

28.02.2016

nuudi-vorgusSoomes ITF Juniors sarja 4. kategooria turniiril ALK Open’il osalesid ka Eesti edukaimad noored võistlussportlased.

Turniiril olid üksikmängus edukaimad Hella Linda Sepman (ITF 964) ja Siim Troost (ITF 581) – kes jõudsid veerandfinaali. Erilist äramärkimist väärib Sepmani esimese ringi võit tabelis kõrgeima asetusega poolatari Ania Herteli (ITF 326) üle. Teises ringis sai eestlanna tulemusega 6:1, 7:6(6) jagu Venemaa neiust Ekaterina Simkovast (ITF 613). Veerandfinaalis oli Sepmani vastaseks venelanna Ekaterina Reyngoldi, kes pääses põhiturniirile läbi kvalifikatsiooni.

Siim Troost (ITF 581) võitis esimeses ringis tulemusega 6:2, 6:1 prantslast Adrien Gobatit, seejärel teises ringis sai ta6:0, 0:6, 6:1 jagu rootslasest Kenzo Koisitila Larssonist (ITF 1164). Veerandfinaalis kohtus Troost järgmise rootslase Henrik Atleviga (ITF 324), kellel oli tabelis teine asetus.

Kahjuks kaotasid nii Sepman kui Troost veerandfinaalis.

Paarismängus alustasid kaks Eesti noormeeste paari: Henri Nael ja Martin Valdo Randpere ning Robin Erik Parts ja Siim Troost. Viimased olid koguni nii edukad, et võitsid turniiri. Finaalis võitsid nad tulemusega 6:3, 3:6, 10:5 esimesena asetatud paari rootslast Atlevi ja slovakki David Jurasit. Olgu öeldud, et neile kaotasid poolfinaalis napilt Nael ja Randpere.

Neidude paarismängus näitasid parimat tulemust Maileen Nuudi (fotol) ja Saara Orav, kelle õnnestus alistada esimesena asetatud paar – venelanna Mikhaylova ja bulgaarlanna Gergana Topalova. Eestlannade võidutulemus 3:6, 6:2, 10:6.
Paraku pidid nad poolfinaalis leppima venelannade Reyngoldi ja Veronika Pepelyaeva 6:2, 7:5 paremusega.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad