Eesti võitis noorte tennisistide Balti matši

06.10.2014

FutureTennisCup_2014_Poster_3Eesti sai kindla esikoha laupäeval-pühapäeval Riias Enri tenniseklubi sisehallis peetud noorte Balti matšil, kus kõigi riikide eest tegid kaasa U9, U11 ja U13 vanuseklassi kaheliikmelised tüdrukute ja poiste võistkonnad.

Eesti alistas Läti 10:6 (ei peetud U13 klassi paarismänge) ja Leedu 13:4 (pidamata jäi U11 poiste paarismäng). Teiseks tuli Läti, kes võitis Leedu 11:5.

U9 tüdrukute turniiril (Eesti koondises Emma Namnieks ja Desire Pärn) kaotas Eesti Lätile 1:2 ja võitis Leedu 3:0, samavanuste poiste tiim (Romet Moosaar ja Oliver Ojakäär) alistas Läti 2:1 ja Leedu 3:0.  Huvitav on märkida, et Eesti tüdrukud kaotasid Lätile mõlemad üksikmängud, aga võitsid paarismängu ning poistel läks täpselt vastupidi: kaks punkti toodi üksikmängudes.

U11 turniiril alistasid Eesti tüdrukud (Gerda Reinaru, Kadri Kalamäe) Läti 2:1 ja Leedu 3:0. Kalamäe ja paar tõid kaks punkti, Reinaru kaotas mängu Läti esinumbrile. Samavanuste poiste turniiril võitis Eesti (Hugo Kristianson, Mark Lajal) Läti 3:0, kuid Leeduga mängiti viiki 1:1 (paar jäi pidamata nagu eespool mainitud). Lajal tõi kaks ning Kristianson ja paar ühe võidu.

Kõige tasavägisem oli heitlus U13 klassis. Lätiga mängisid 1:1 viiki nii Eesti tüdrukud (Sofia Tšeklistova ja Saara Orav) kui ka poisid (Alexander Georg Mändma ja Oskar Irdoja). Punkti tõid Orav ja Mändma. Leedu vastu said Eesti tüdrukud võidu 2:1, kuid poisid kaotasid 1:2. Taas juhtus sama, mis U9 turniiril – Orav ja Tšeklistova võitsid üksikmängud, aga kaotasid paari, poistel läks vastupidi: ainsa punkti tõid Mändma/Irdoja paarismängus.

 Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad