Treenerid (1 / 17)   Järgmised »

Rene Busch

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt rene@ramtennis.ee
Suunitlus
Klubi(d) TC 2000

Tiit Kivistik

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt tiit@kivistik.net
Suunitlus
Klubi(d) US Tenniseakadeemia

Toomas Leius

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt info@kadriorutennis.ee
Suunitlus
Klubi(d)

Harri Neppi

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt hneppi@hotmail.com
Suunitlus
Klubi(d) Audentese Spordiklubi

Aita Põldma

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt spordimaailm@hotmail.com
Suunitlus
Klubi(d) Evald Kree Spordimaailm

Ain Suurthal

EOK kategooria 7. kategooria
Kontakt tel. 5109655, ain@tennis.ee
Suunitlus
Klubi(d)

Henri Busch

EOK kategooria 6. kategooria
Kontakt henri@tartutennisekool.ee
Suunitlus
Klubi(d) Tähtvere Tenniseklubi

Rein Holter

EOK kategooria 6. kategooria
Kontakt rein.holter@gmail.com
Suunitlus
Klubi(d)

Aleksandr Jürgens

EOK kategooria 6. kategooria
Kontakt sass.j@neti.ee
Suunitlus
Klubi(d)

Martin Karis

EOK kategooria 6. kategooria
Kontakt mktenniseklubi@gmail.com
Suunitlus
Klubi(d) MK Tenniseklubi
  (1 / 17)   Järgmised »

Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks



Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad