• Eestlannade paarismängus oli võidukas Liisa Varul
    by Ants on mai 16, 2024 at 4:34 p.l.

Kuršumlijska Banja (Serbia) ITF-i W15 turniiril olid täna paarismängu veerandfinaalis vastamisi kaks eestlannat, kellel muidugi kõrval ka paarilised. Võidu sai Liisa Varul koos itaallanna Denise Valentega. Teisena asetatud paar alistas Karolina Krajmeri (Slovakkia) ja Andrea Rootsi 6:4, 6:2. Kui Krajmer/Roots võtsid esimeses setis murde tagasi seisuks 3:3, näis neil olevat kõik korras, aga järgmisest 9st

• Anett Kontaveit saab emaks
    by Ants on mai 16, 2024 at 3:29 p.l.

Anett Kontaveit ja tema jalgpallurist elukaaslane Brent Lepistu teatasid Instagrami kaudu rõõmusündmusest, et nende pere saab lähiajal täiendust. “Uus pereliige on tulekul,” kirjutas Kontaveit Instagramis ja fotolt paistab ka lapseootus välja. Praegu on teada, et 27. septembril linastub esietendusena dokumentaalfilm Anett Kontaveidist, aga lapse tõenäolist sünniaega ja sugu ei ole noor pere avalikustanud.

• Daniil Glinka pääses Gruusias veerandfinaali
    by Ants on mai 16, 2024 at 1:09 p.l.

Kachretis (Gruusia) ITF-i M25 turniiril jõudis Daniil Glinka veerandfinaali, kui alistas viiendana asetatud Robin Bertrandi (Prantsusmaa, ATP 377.) 5:7, 6:1, 6:2. Kohtumise otsustas periood, kus Glinka võitis kaheksa geimi järjest. See edukas seeria algas teise seti seisult 2:1 ja lõppes otsustava seti seisul 4:0, millega sisuliselt oli Glinka võidu kindlustanud. Esimeses setis tegi ainsa murde

• Andrea Roots pääses paarismängu veerandfinaali
    by Ants on mai 15, 2024 at 4:02 p.l.

Kuršumlijska Banja W15 turniiril, kus Grete Gull sai täna esimese võidu ITF-i profiturniiride põhitabelis, jõudis paarismängus veerandfinaali Andrea Roots. Roots ja Karolina Krajmer (Slovakkia) alistasid avaringis Ana Giraldi Requena (Hispaania) ja Zhuoma Ni Ma (Hiina) 4:6, 7:5, 10:7. Otsustavas tie-break’is läksid Krajmer/Roots 3:0 ette ja hiljem enam kordagi vahe alla kahe punkti ei vähenenud. Krajmer