• Elizaveta Anikina sai kutse erilisele U12 turniirile
    by Ants on märts 28, 2024 at 8:12 p.l.

Eesti U12 vanuseklassi parim mängija Elizaveta Anikina saab osaleda 22.-28. aprillini Ateenas peetaval Tennis Europe U12 turniiril IMG Future Stars. See turniir on eriline selles mõttes, et sinna ei pääse edetabeli (tegelikult U12 klassis ametlikku Euroopa edetabelit polegi) ega riikide kvoodi alusel, vaid ainult isiklike kutsetega. Aga selge on see, et juhuslikke mängijaid sinna ei

• Elena Malõgina pääses pingelise mänguga paarismängu poolfinaali
    by Ants on märts 28, 2024 at 4:22 p.l.

Elena Malõgina ja Alexandra Osborne (Austraalia) pääsesid Kofu ITF-i W50 turniiril paarismängus poolfinaali. Tund ja 47 minutit kesti kohtumine, kus nad alistasid Lanlana Tararudee (Tai) ja Chia Yi Tsao (Taipei) 6:7, 7:5, 10:6. Matš oli väga pikk, kui arvestada, et paarismängus ei kesta ükski geim üle 7 punkti ja otsustava seti asemel mängitakse tie-break. Teise

• Anett Kontaveit sai Tennis Europe’i kõrge tunnustuse osaliseks
    by Ants on märts 28, 2024 at 8:33 e.l.

Anett Kontaveit on saanud Tennise Europe’i kõrge tunnustuse osaliseks – ta on kord aastas välja antava „Tennis Europe Award“i saajatest.  Auhind antakse välja erakordsete teenete eest tennisemaastikul. Anett jõudis oma tennisekarjääri jooksul WTA edetabelis ülikõrgele 2. kohale ja võitis 6 WTA turniiri üksikmängutiitlit, enne kui 2023. aastal profikarjäärist loobus. Anett näitas suurepäraseid tulemusi ka juba

• Mark Lajali tagasitulek algas kahjuks kaotusega
    by Ants on märts 27, 2024 at 11:14 e.l.

Mark Lajal kaotas Girona Challenger 100 turniiri avaringis Gastao Eliasele (Portugal, ATP 313.) 5:7, 2:6. Mäng kestis tund ja 42 minutit ning oli ikkagi tasavägisem, kui numbrid näitavad. Kui eile kirjutasime, et võib-olla oli Lajalil õnne, kui loosiga tuli vastu kvalifikatsioonist edasi pääsenud mängija, ent samas on Elias olnud maailma 57. reket, kuigi nii ammu