• Ingrid Neel ja tema paariline pääsesid mänguta finaali
    by Ants on aprill 19, 2024 at 9:20 p.l.

Eesti tennisist Ingrid Neel ja tema norralannast paariline Ulrikke Eikeri pääsesid Stuttgardi WTA 500 turniiri paarismängus finaali. Poolfinaal teisena asetatud Barbora Krejcikova (Tšehhi) ja Laura Siegemundi (Saksamaa) vahel pidanuks toimuma laupäeva ennelõunal, aga juba reedel selgus, et vastased andsid loobumisvõidu. Põhjus oli Siegemundi alaselja vigastus. Eikeri ja Neeli finaalivastased selguvad laupäeva pärastlõunaks.

• Kristjan Tamm kaotas kõige napimalt
    by Ants on aprill 19, 2024 at 6:51 p.l.

Kahjuks langes meie esireketi Mark Lajali järel veerandfinaalis välja ka Kristjan Tamm ja seda kõige napimalt, mis üldse võimalik – otsustavas setis 6:7. Tamm jäi alla austraallasele Joshua Sheehyle ja kogu kohtumise tulemus oli 3:6, 6:3, 6:7. Esimene ja teine sett kulgesid üsna lihtsalt – ühest murdest piisas kummalegi. Sheehy tegi selle murde esimese seti

• Kapitel jätkab Eesti Tennise Liidu kuldsponsorina
    by Ants on aprill 19, 2024 at 6:51 e.l.

Alates 2015. aastast Eesti tennist toetanud Kapitel ja Eesti Tennise Liit uuendasid sponsorlepingut, mis sätestab Kapiteli kui ühe Eesti Tennise Liidu kuldsponsori toetuse sisu ja mahud. Kapitel keskendub jätkuvalt andekate noortennisistide arengu toetamisele. Kapiteli toetus aitab kaasa Eesti tennise arengule ja sponsorlepinguga seotud Kapiteli stipendium toetab mitmeid Eesti väljapaistvaid 15-23aastaseid noortennisiste eesotsas meie meeste esireketi

• Raskest seisust välja tulnud Mark Lajal siiski kaotas Leedu esireketile
    by Ants on aprill 19, 2024 at 6:17 e.l.

Mark Lajal võitles kõvasti Gwangju Challengeri veerandfinaalis Ricardas Berankise (Leedu) vastu, kuid kaotas siiski 2:6, 7:6, 3:6. Esimene sett oli väga lühike ja 28 minutit kestnud mängu jooksul lõppesid punktid enamasti 1-5 löögiga. Berankis oli see, kes dikteeris mängurütmi, ta eelistas riskida ja seda ka tõrjetel. Kuigi eksimusi tuli sisse, ei häirinud need leedulast, sest