• Mark Lajal ja Alexey Popyrin võitsid jälle napilt, aga loobusid poolfinaalist
    by Ants on juuni 6, 2024 at 7:54 p.l.

Teist mängu järjest läks Mark Lajalil ja tema austraallasest paarismängupartneril Alexey Popyrinil vaja tie-break’i otsustavaid punkte, et võita kohtumine Surbitoni Challenger 125 turniiril. Lajal/Popyrin on nüüdseks jõudnud poolfinaali, kui nad täna alistasid USA paari Brandon Nakashima/Zachary Svajda 6:4, 3:6, 11:9. Ükski neljast mängijast ei ole paarismängu maailma edetabelis kõrgel (parim on Nakashima 262. kohaga), kuid

• Kristjan Tamm langes paarismängus välja
    by Ants on juuni 6, 2024 at 2:34 p.l.

Kristjan Tamm ja tema paariline Martyn Pavelski (Poola) kaotasid Kuršumlijska Banja M25 turniiri veerandfinaalis Rootsi paarile Erik Grevelius/Adam Heinonen 3:6, 4:6. Mõlema seti otsustas üks murre, mille rootslased tegid esimese seti kuuendas ja teise seti esimeses geimis. Kuni viimase geimini polnud Pawelski/Tammel ühtki murdepalli, aga seisul 4:5 jõudsid nad 40:40ni, mis tähendas mõlemapoolset geimpalli, aga

• Mark Lajal võitis koos oma sõbraga paarismängu esisaja mehi!
    by Ants on juuni 5, 2024 at 5:41 p.l.

Mark Lajal osaleb üle pika aja paarismängus ja seda Surbitoni Challenger 125 turniiril, kus tema partner on üksikmängu maailma 51. reket Alexey Popyrin (Austraalia). Lajal on intervjuudes palju rääkinud, et samuti Patrick Mouratoglou akadeemias harjutav Popyrin on tema sõber, kellega ta vabal ajal näiteks arvutimänge mängib või muudes meelelahutustes osaleb. Paarismängus on Popyrin alles maailma

• Eesti tennisistid langesid üksikmängus välja, kuid Kristjan Tamm jätkab paarismängus
    by Ants on juuni 5, 2024 at 4:21 p.l.

Ei olnud täna kahjuks Eesti meestennisistide päev, kui neli mängijat, kes alustasid ITF-i turniiri põhitabelis, pidid vastu võtma kaotuse. Kristjan Tamm jätkab siiski paarismängus. Meie kaks 19-aastast tulevikulootust mängisid samal M15 turniiril Grodzisk Mazowieckis (Poola). Kvalifikatsioonist edasi pääsenud Markus Mölder kohtus kolmandana asetatud ukrainlase Vladislav Orloviga (ATP 569.), keda ta aprillis oli Antalya M15 turniiril