• Maileen Nuudi kaotas paarismängus dramaatiliselt
    by Ants on mai 29, 2024 at 7:22 p.l.

Maileen Nuudi ja Lesley Pattinama Kerkhove (Holland) olid sammumas võidule Troisdorfi W50 turniiri paarismängu veerandfinaalis, aga kaotasid teisena asetatud Yana Mordergerile (Saksamaa) ja Chiara Schollile (USA) 6:0, 6:7, 10:12. Nagu tulemusest eeldada võib, oli punktide ülekaal selgelt 75:63 Nuudi ja Pattinama Kerkhove kasuks. Kuid teise seti keskel andsid nad murde tagasi seisul 5:4, kui Eesti-Hollandi

• Maileen Nuudi jõudis paarismängus veerandfinaali
    by Ants on mai 28, 2024 at 6:48 p.l.

Käesoleva nädala ITF-i turniiridel algas üksikmäng eestlannadele ebaõnnestunult, kuid paarismängus on Maileen Nuudi jõudnud Troisdorfis (Saksamaa) W50 turniiril veerandfinaali. Nuudi ja Lesley Pattinama Kerkhove (Holland), kes mängisid koos ka mullu jaanuaris kahel Tallinna W40 turniiril, alistasid avaringis Saksamaa paari Isabel Heupgen/Julia Victoria Rennert 6:2, 6:2 ja kohtuvad veerandfinaalis teisena asetatud Yana Mordergeri (Saksamaa) ja Chiara

• Ingrid Neel ja tema paariline said Roland Garrosis 13. asetuse
    by Ants on mai 27, 2024 at 8:51 p.l.

13 on küll õnnetu number, aga kui see tähistab tennises asetust, on ikkagi hea, sest sel juhul ei pea esimestes ringides kokku minema teiste tugevate mängijate või paaridega. Prantsusmaa lahtistel meistrivõistlustel said 13. asetuse Eestit esindav Ingrid Neel ja norralanna Ulrikke Eikeri. Neel ja Eikeri mängisid esimest korda koos mullu juunis Nottinghami WTA 250 turniiril

• Kääriku U14 turniiril said paarismängus esikoha Laagri TK poisid Pikk/Vellerand
    by Ants on mai 26, 2024 at 5:29 p.l.

Käärikul laupäeval lõppenud Tennis Europe`i U14 2. kategooria turniiri Estonian Junior Open üksikmängu esikohad läksid Lätti, Eesti mängijatest jõudsid poolfinaali Otto Herman Pikk ja Elizabeth Averjanov. Poiste paarismängus polnud vastaseid hästi kokku mänginud Laagri TK duole Pikk/Kristo Vellerand, kes võitsid esikoha. Tütarlaste paarismängus tuli samuti „pool esikohast“ Eestisse, kui Nora Olivia Adamson võidutses koos Läti