Homme algab Tennisekuu, kus lapsed saavad tasuta treeningutel osaleda

11.09.2018

Homme algab shutterstock_650178022traditsiooniline Tennisekuu, kus lapsed saavad tasuta treenida kaks korda nädalas. Juba seitsmendat korda aset leidev tenniseliidu ning sponsorite Tallinki ja SEB korraldatud üle-eestiline tennisetreeningute sari on aasta aastalt laiemat kõlapinda saanud.

Möödunud aastal oli osalevaid klubisid 24 ja registreerunud lapsi 628. Tänavu liitus kampaaniaga 26 klubi, neist pooled Tallinnas või selle lähiümbruses. Tasuta tenniseõpe on üks moodustest lapsi tennise juurde meelitada. “Möödunud aastatel on treeningutega jätkanud umbes kümme protsenti tennisekuul osalejatest ja tasapisi see protsent kasvab,” ütleb Riho Kallus tenniseliidust. Paljud tennisekoolid täidavadki oma mudilaste rühmad just tennisekuul osalejatega. “Uute tennisekeskuste ja väljakute lisandumine Eestis on loonud oluliselt paremad tingimused lastele tennise mängimiseks ja selle ilusa ala populaarsus on üha suurenenud.” Eriti kiidab Kallus väiksemate linnade ja alevike aktiivsust, kus tennisekuul osalenud lastest enamik jätkavad tennisetreeninguid.

Treeningutest saavad osa võtta 6-10 aastased lapsed. Tennisekuul osalemiseks peab lapsevanem registreerima tennis.ee leheküljel lapse sobivasse tennisekooli treeningule ning pärast seda võtab vastav klubi lapsevanemaga juba ise ühendust. Tasuta treeningutel saab osaleda 6. oktoobrini.

Foto: shutterstockUudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad