Zopp pidi tunnistama Rootsi tenniselootuse paremust

08.08.2018

Jürgen Zopp (ATP 98) jurgen-zoppkaotas Saksamaal Pullachis toimuval 127 000 euro suuruse auhinnafondiga Challenger turniiril teises ringis Rootsi esindajale Mikael Ymerile (ATP 336) 6/7(2), 4/6.

Teises ringis kohtus turniiril kolmanda paigutusega Zopp Rootsi 19aastase tenniselootuse Mikael Ymeriga, keda möödunud suvel kahel korral võitis. Täna paraku kolmandat võitu ei tulnud.

Avasetis teises geimis kaotas Zopp oma pallingu ja jäi 0/3 kaotusseisu. Eestlasel õnnestus küll seisul 1/4 mängu pööre tuua ja järgmised neli geimi võita. Kuid seisul 5/4 ei suutnud oma servi hoida, Ymer viigistas ja sett läks kiiresse lõppmängu. Selle kaotas Zopp kindlalt 2:7.

Teine sett esimesest kehvemini ja Zopp kaotas kaks oma servigeimi. Neljandas geimis õnnestus küll vastane murda, aga sellest ei piisanud, et seis tasakaalustada. Mõlemad hoidsid oma pallingud ja sett lõppes 6/4 Ymeri kasuks.

Kohtumine kestis tund ja 38 minutit. Zopp lõi kaks serviässa, kuid tegi kuus topeltviga. Kogupunktisummas võitis Ymer 69:59.

Avaringis alistas Zopp 6/4, 3/6, 6/1 argentiinlase Pedro Cachini (ATP 258).