Kokkuvõte Noorteliiga tulemustest

10.07.2018

Juuni alguses Nõmmel peetud noorteliigaturniiri Noorteliiga I võitis Erik Nikopensius, teise koha sai Polina Gamtak ning kolmandad kohad Kennet Kutsar ja Elise Maria Leik. Samal ajal Pärnus Noorteliiga II turniiril sai poistest võidu Carlos Kristjan Jänese, teise koha Gleb Paškov ning kolmandad kohad Mihkel Asmann ja Robert Lehiste. Tüdrukutest võitis Saskia Soome, teiseks jäi Annaliis Lipp ning kolmandaks Anita Sermandi ja Amelia Vaino.

Tabasalus toimunud Noorteliiga II turniiri võitis Edwin Averjanov, finaali jõudis Alvin Runge ning poolfinaali Katarina Jaska ja Kaspar Lusti. Paarsimängus võitsid Lusti / Robin Kilp (pildil), teise koha said Jaska / Carlos Rocco Kotkas.

Kadrioru tenniseklubis peetud Noorteliiga II turniiri võitis poistest Carlos Kristjan Jänese, teise koha sai Mihkel Asmann ning kolmandad kohad Markus Valtson ja Gleb Paškov. Tüdrukutest võidutses Viktoria Tiidemaa, teiseks jäi Darja Preobraženskaja ning kolmandaks Sofia Yatsunyk ja Anna-Maria Semjonova. Paarismängus võitsid Jänese / Asmann, teise koha said Gleb Paškov / Robert Lehiste ning kolmandad kohad Kaspar Lusti / Rasmus Stalmeister ja Kaspar Jaaska / Oliver Parik.

Tartus Tähtvere väljakutel toimunud Noorteliiga I turniiril sai esikoha Tanel Palmsaar, teiseks jäi Martin Rõtik ning kolmandad kohad Lauri Nelk ja Samuel Olmaru.

Noorteliiga II poiste arvestuses võitis Tõnis Merila, teise koha sai Carlos Kristjan Jänese ning kolmandad kohad Gleb Paškov ja Andri Soome. Tüdrukutest teenis esikoha Saskia Soome, teise koha Sofia Yatsunyk ning kolmandad kohad Epp Raidvee ja Amelia Vaino. Paarismängus võidutsesid Jänese / Paškov, teise koha said Raidvee / Saskia Soome ning kolmandad kohad Mihkel Asmann / Samuel Olmaru ja Sten Hiiesalu / Andri Soome.

Rakvere Teatripargi väljakutel peetud Noorteliiga I turniiri võitis Joonas Arnover, teise koha sai Jonas Grusnius ning kolmandad kohad Erik Nikopensius ja Kennet Kutsar. Lohutusturniiri võitis Martin Rõtik. Paarismängus said võidu Grusnius / Rõtik, kes tasavägises finaalis alistasid Arnover / Markus Rabi.

Noorteliiga II turniiril sai poistest võidu Andri Soome, teiseks jäi Carlos Kristjan Jänese ning poolfinalistid olid Rasmus Stalmeister ja Gleb Paškov. Tüdrukutest võidutses Saskia Soome, teise koha sai Sofia Yatsunyk ning kolmandad kohad Birgit Aja ja Epp Raidvee. Paarismängus võitsid Jänese / Paškov, teise koha said Aja / Raidvee ning kolmandad kohad Robert Lehiste / Rasmus Stalmeister ja Robin Kilp / Kaspar Lusti.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad