Malõgina edu Minskis sai jätku

12.06.2018

Eelmisel nädalal Minskis EM35ITF turniiril edukalt võistelnud Elena Malõgina läbis Valgevenes ka järgmisel turniiril kvalifikatsiooni ja võitis avaringis.

18aastane Malõgina, kes veebruaris kuulus ka Eesti Fed Cupi koondisesse, on Minskis toimuvatel turniiridel võiduhoos. Eelmisel nädalal Minskis vajaliku WTA punkti saanud Malõgina teenis täna punktilisa, kui alistas avaringis esimese paigutusega 20aastase venelanna Daria Kruzhkova (WTA 551) 6/3, 7/6(6).

Tänane kohtumine vasakukäelise Kruzhkovaga oli ülimalt pingeline. Esimene sett kulges tasavägiselt, kusjuures Kruzhkova võitis kaks ja Malõgina kolm servigeimi vastase pallingul. Otsustava murde tegi Malõgina kaheksandas geimis.

Teine sett oli veelgi murdmisterohkem, sest seisuni 5/5 hoidsid mõlemad ainult ühe oma servigeimi. Sett lõppes kiires lõppmängus, milles punkt-punkti heitluses jäi lõpuks 8:6 peale Malõgina.

Mäng kestis tund ja 49 minutit. Malõgina realiseeris 11st murdepallist seitse ja vastane üheksast kuus. Serviässasid kumbki ei löönud, topeltvigu seevastu tegi Malõgina kolm ja Krushkova seitse (neist kuus teises setis).

Teises ringis on Malõgina vastaseks 22aastane venelanna Ulyana Ayzatulina (WTA 957) või 27aastane valgevenelanna Ksenia Milevskaya.

Kvalifikatsiooniringides alistas Malõgina Daria Kazantseva 6/3, 6/0, Anhelina Kalita 6/3, 7/6(1) ja Alisa Axyanova 6/1, 6/1.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad