Raisma alistas tugeva tšehhi ja pääses Ungaris veerandfinaali

16.05.2018

Kenneth Raisma (ATP 860) on raisma DC3Ungaris 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga Futures turniiril kaks kohtumist võitnud ja jõudnud veerandfinaali.

Teises ringis oli Raisma vastamisi 23aastase tšehh Vaclav Safranekiga (ATP 263), kellel oli turniiri esimene paigutus. Kohtumine algas tasavägiselt ja punkt-punkti heitluses hoidsid mõlemad mängijad seisuni 5/5 oma servigeime. Siis õnnestus Safranekil eestlase palling murda, kuid ebaõnnestus oma servil ja Raisma murdis järgmises geimis tagasi. Sett lõppes kiire lõppmänguga ja Raisma võitis 7/6(4).

Teises setis murdis Raisma kohe avageimis, kuid oli seejärel hädas oma pallingul. 22punktilises geimis oli tšehhil kasutada viis murdepalli, kuid Raisma suutis need kaitsta ja asus 2/0 juhtima. Järgmised kaks geimi kuulusid aga Safranekile ja seis oli viigis 2/2. Raismal õnnestus vastase palling murda viiendas ja üheksandas geimis ning teine sett 6/3 võita.

Avaringis alistas Raisma pingelises kohtumises britt Toby Martini (ATP 1310) tulemusega 6/4, 1/6, 7/5. Poolfinaali jõudmiseks tuleb alistada kohalik 18aastane Fabian Marozan (ATP -).Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad