Kaotusseisust välja rabelenud Kanepi jõudis Indian Wellsil teise ringi

08.03.2018

Kalifornias algas mainekas turniir KK57BNP Paribas Open Indian Wells, millest võtab osa kogu tenniseparemik. Eestlannadest on võistlemas nii Anett Kontaveit (WTA 28) kui Kaia Kanepi (WTA 64).

Täna kohtus Kanepi 26aastane jaapanlanna Kurumi Nara, kes pääses turniirile kvalifikatsioonist. Eelnevalt hiinlanna Yafan Wangi ja rootslanna Johanna Larssoni alistanud Nara oli väga lähedal ka Kanepi võitmisele, sest võitis avaseti 6/1 ja juhtis teises 4/1. Õnneks mäng pöördus, Kanepi võitis viis geimi järjest ning suutis nii teise kui kolmanda seti 6/4 võita.

Osustav sett oli ülipingeline. Viiendas geimis murdis Nara Kanepi pallingu, kuid kuuendas vastas Kanepi samaga. Kaheksandas geimis murdis Kanepi ja järgmises vastas Nara murdega. Kümnendas geimis õnnestus Kanepil otsustaval hetkel kolmas serrvimurre.

Teises ringis on Kanepi vastamisi ameeriklanna Coco Vandeveghega (WTA 16), kohtumine toimub homme kell 20 Eesti aja järgi. Anett Kontaveiti vastane teiseks ringis selgub valgevenelanna Aliaksandra Sasnovichi (WTA 49) ja poolatar Magda Linette (WTA 61) vahelises kohtumises täna hilisõhtul.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad