Täna õhtul Kontaveit vs Konta

09.02.2018

Eile oli Tallink AKTennisekeskuses ülipõnev tennisepäev. Eesti neiud said magusa võidu Portugali üle ja kindlustasid sellega igal juhul liigasse püsimajäämise. Täna peetakse kohtumine Suurbritanniaga ja selgub, kumb naiskonnast pääseb Maailmaliiga üleminekumängudele.

Tänane võistluspäev algab kell 10. Peaväljakul on vastamisi Läti ja Austria. Avamängus kohtuvad Anastassija Sevastova ja Pia Konig ning seejärel esireketid Jelena Ostapenko ja Melanie Klaffner. Teistel väljakutel võtavad mõõtu Türgi ja Poola ning Gruusia ja Serbia.

Õhtuses sessioonis algusega kell 16 on eestlannade vastaseks Suurbritannia. Eesti koondises on lisaks Anett Kontaveitile Katriin Saar, Elena Malõgina ja Saara Orav. Kes nendest esimeses mängus väljakule läheb, teatab kapten Märten Tamla lõunaks. Teises üksikmängus kohtuvad esireketid – Kontaveiti vastaseks on maailma üheteistkümnes reket Johanna Konta. Kolmas mäng on paarismäng, kus tõenäoliselt mängib eilne võidukas duo Kontaveit – Orav

Õhtuses sessioonis on teistel väljakutel põnevad vastasseisud C-alagrupis, kus kohtuvad Sloveenia ja Rootsi ning Horvaatia ja Ungari. Sellest alagrupist selgub ka Eesti laupäevane vastane.

Laupäeval on finaalide päev. Alagrupi võitjad võistlevad pääsu eest Maailmaliiga üleminekumängudele ning kaotajad liigasse püsimajäämise nimel. Samuti peetakse duellid alagrupis teiseks jäänute vahel. Nagu ikka, algab hommikune sessioon kell 10 ja õhtune kell 16.

Pileteid (10 eurot) saab osta kohapeal. Eesti mängudest teeb ülekande Kanal 12 ja Postimees Online.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad